Krajcer - Resto / Balance druid - NEPRIJATÝ

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Krajcer - Resto / Balance druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  krajcer22 za Sun Aug 21, 2016 8:19 pm

Nick postavy: Krajcer
Class Druid
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená
Zkušenosti s progresem: práve teraz na tomto serveri Mam položene BOT n, BWD n, FL 6/7 n, ( hraval som dlho dlho na icewow kde to mam zabite vsetko na HC FULL aj RAGA HC, ciže taktiky ovladam len som zatial na tomto serveri krátko Smile
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: od TBC, druida hrám asi 7 rokov, ovládam aj Shamika ale tu ho nemam
Stav tvého equipu, ilvl: 368+- , aj balance aj resto, trosku viac zbieram veci na Resto, ale v podstate mam maina oboje Very Happy
Talenty: resto 6/3/32, Balance- 33/0/8
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://imgur.com/a/hFcL2

Staty a rotácia:

Resto....Intel>haste cap>mastery. Tažko povedat rotaciu velmi to zalezí od bossa. Ale priorita je drzat nastakovane LF na tankovi, rozhadzovat Reju, ked procne clearsting regrowtovat. Ked je AOE dmg samozrejme ze swift a plosku pod raid, a wild growth na CD. Ked horí tak strom a tranquilitu. Ale velmi tazko povedat presnu rotaciu pri R druidovi. Vzdy podla situacie

Balance .....Intel> hit cap>haste>mastery. Nahodim dotky, starsuage stale na CD alebo ked procne, castim starfire, ked sa dostanem do solar fazy nahodim stromceky, sunfire a idem wrathy, az dokedy sa nedostanem do Lunar fazy ked hodim moonfire a starifire a do toho hodim starfall.....insect je stale nahodeny.....(toto je rotacia na solo target). ak je viacej mobiek rozhadzujem si dotky a do toho hríbiky  Wink

Dps tocim v raidoch cca 22k+- zatial stymto EQ. HPs je vzdy podla bossa

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: mám, mám, mám
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ked sa prihlasim na raid ,tak prídem Smile velmi rád raidujem a priorita je hlavne PVE u mna a hlavne s mojou G.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Chcem si dobre zaraidovať ako kedysi na icewow kym to tam cele neumrelo a uz tam skoro nikto nehrá. Pocul som od viacerých ludi ked som sem prisiel na serveri a pytal som sa roznych hracov ake su tu TOP PVE guildy...viacery mi povedali o vás. Takze čakám ze su  u vas sikovny ludia, ktory vedia taktiky, nefeiluju a mozme pekne vsetko zabijat a nemam problem aj progressovat Smile Dosiahnut chcem aby sa nám vsetkym darilo a bavilo nás to Smile Lákajú ma hlavne 25-many ktoré neponúka hocikto.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): V podstate ziadna ,vzdy som si nasiel G len na to aby som mal G port a zvysene veci ked som expil.
Znáš někoho z EXALTED? Tak lepsie ani nie. Ale ak su uvas ludia z ice wow je dost mozne ze sa budeme poznat
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Uz som spomínal. Nahodni ludia z worldu
Něco o sobě: Mám 22,  studujem na vyske. Pravidelne športujem, 11 rokov som hral hokej, teraz ho rozhodujem. Baví ma wow, som za kazdu srandu, tolerantny a rad sa smejem Smile

krajcer22
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Krajcer - Resto / Balance druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Atucha za Sun Aug 21, 2016 11:43 pm

screen prosím dodej z raidu nebo BG - tak aby byly vidět raid framy ideálně s rozházenými hotkami

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 231

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Mon Aug 22, 2016 9:11 am

Dosť často spomínaš Icewow. Raz som tam expil, no aj keď som tam nedal ani lvl 60 na Cate, mal som dosť. Si si vedomý že medzi Twinom a Icewow sú rozdiely vo funkčnosti? A že taktiky ktoré fungovali na Icewow nemusia fungovať aj tu?

Prosím odlogni v PVE eq. Zároveň sa spýtam, aké zmeny v talentoch a glyphoch by si spravil do PVE? A prečo?

Aké sú haste capy na resto druida?

Inner, Rebirth, Barskin klikáš alebo máš skrytý bind? Fishing na G máš stále, alebo si to zabudol prehodiť? Prvých 6 spellov (SM až Nourish) máš na číslach, a aj vytiahnuté o riadok vyššie, zmysel? Healing Touch a Natures Swiftness na 7 a 8, lietaš s rukou po klávesnici až tak alebo tieto spelly nepoužívaš tak často a nevadí že sú tak ďaleko?

Jediné directy ktoré používaš sú iba Regrowth a Swiftmend? A to Regr iba na Clearcast a SM na AOE dmg do raidu?

Kedy používaš Innervačku?

Ak sa ti podarí screen tak aby bolo vidieť aj ako si sleduješ procy resp cd, bolo by to prefektné. Ak nie, tak napíš ako si ich sleduješ.
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 265

Návrat nahoru Goto down

.

Příspěvek  krajcer22 za Mon Aug 22, 2016 10:30 am

Prikladam screen z BG - http://imgur.com/a/tbq9b

-uvedomujem si to. Aj som to zistil na raidoch ktore som bol s worldom ze su tu veci ktore funguju inac. Ale zavratne zmeny na uplne vsetkych bossoch to niesu. A je to otazka jedneho dvoch raidoch aby som si osvojil nejake zmeny v taktikach. Viem sa prisposobit a reagovat na zmeny.

-nejake zmeny som uz upravil v talentoch som akurat prehodil veci do naturalist a dal som si glyph na innervacku. Na tieto talenty som bol zvyknuty a uz dlho to tak mam...vyhovuje mi to

-2005 haste cap

tieto tri vacsinou klikám. A klikám celkovo vela uz som si na to zvykol. V pripade ze ideme bossa kde je nieco viacej treba si to nabindujem alebo hodim na macro a podobne. Jasne ze tam nemam stale fishing na G Very Happy Wink Vytiahnute to mam dvakrat preto lebo ked hodim bearformu alebo cat uz z roznych potrebnych dovodov ci uz PVE alebo PVP ked je nieco treba (sprint, deff a podobne) tak klikam prave na spell, ktory je potrebny a vyhodi ma z formy a potom uz zase idem cez cisla a neklikam. na HT a Nature swift mam macro ale nemal som ho vytiahnute Very Happy uz mam . A pouzivam ho len ked naozaj horí ze umiera tank alebo niekto takze neni problem aj ked je to na vyssom cisle (raz za tri minuty). Musim povedat ze takto to mam nahadzane tie spelly uz 7 rokov takze som na to mega zvyknuty a presne viem hned kde co mam. Dolezite je podla mna v raide vediet rychlo reagovat hlavne ako healer a preto ked mam prehlad kde co mam tak neni problem pre mna zasiahnut vtedy ked je treba.

-nie nie Very Happy to som velmi stroho vysvetlil a ked som si to teraz precital tak pozeram ze jasneee ved kopec veci som tam nedal. Pouzivam aj nourish aj regrowth podla toho jak je treba nie len na clearst. Ked niekto umiera casto robim ze davam regrowth a hned swift (alebo skratene reju a swfit) takze jasne ze nie len ked je aoe dmg a pod raid. Priebezne si rozhadujem reju, wild ked treba....je to fakt podla potreby a aktualnej situacie.

-inervacku zhruba ked miniem cca 40k many a najlepsie si pockat kym mi procne lightvave embro alebo power torrent, idealne ked oboje Wink

-CD sa mi odpocitava, procy si sledujem normalne ...clearsting vidim a ostatne si pozriem v buffoch

UFF. Very Happy vela otazok tak dufam ze som zodpovedal co ste chceli pocut. Velmi rád ak sa ti nieco nepaci na mojich talentoch, nazoroch, glypoch, atd.... prijmem rady alebo to mozme skonzultovat. Budem len rad ked vymenime nejake nazory, rady, tipy Wink Ale je lepsie raz vidiet ako 100x pocut alebo citat (aspon podla mna) kto je aky heal.

krajcer22
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kucko za Mon Aug 22, 2016 10:55 am

krajcer22 napsal:tieto tri vacsinou klikám. A klikám celkovo vela uz som si na to zvykol.
krajcer22 napsal:Dolezite je podla mna v raide vediet rychlo reagovat
krajcer22 napsal:Budem len rad ked vymenime nejake nazory, rady, tipy

Názor, rada, tipy:
  • Nabinduj si všetko a neklikaj. Nikto ma nepresvedčí (aj keď je zvyknutý a xy rokov to už tak hrá), že nenabindované spelly dokáže rovnako použiť rýchlo a efektívne ako s bindami. A u teba mi chýba tých bindov veľa.
  • Ani to UI sa mi nepáči, ale tak to je tvoja vec, no podľa mňa by si ho mal zlepšíť, pomôže ti to. Ako si napr. sleduješ Harmony? Nejaká tá weak aura by ti na takéto veci určite pomohla.
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 806

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  krajcer22 za Mon Aug 22, 2016 11:14 am

tak sledovat si Harmony je skutocne to najmenej. Lebo urcite kazdych 9 sek nieco nacastim alebo dam swift takze to mam na sebe nonstop. Uplne v pohode

Tak ja by som rad presvedcil pocas raidu nie na chate a na obrazku ale jasne ze je to na Vas aj ked za pokus nic nedam. Najhorsie co by sa mi mohlo stat je ze mi poviete ze nie. Svet sa nezruti

krajcer22
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Mon Aug 22, 2016 4:47 pm

krajcer22 napsal:Prikladam screen z BG - http://imgur.com/a/tbq9b
Prečo tam stále dávaš Charakter? My chceme Screen UI, nie screen charakteru.
krajcer22 napsal:
-2005 haste cap
Toto je jediný haste cap u resto druida?
krajcer22 napsal:
-nejake zmeny som uz upravil v talentoch som akurat prehodil veci do naturalist a dal som si glyph na innervacku. Na tieto talenty som bol zvyknuty a uz dlho to tak mam...vyhovuje mi to
-inervacku zhruba ked miniem cca 40k many a najlepsie si pockat kym mi procne lightvave embro alebo power torrent, idealne ked oboje Wink
Talenty vyzerajú v pohode. Glyph of Innervate mi ale u healera bije do očí. Vieš ako presne funguje Inner bez glyphu a s týmto glyphom? Mám na mysli obidva prípady: keď ju dáš na seba a keď ju dáš niekomu inému.
Btw, neuvažoval si nad nejakým addonom na player frame? Taký aby si videl aj % many?
krajcer22 napsal:
-CD sa mi odpocitava, procy si sledujem normalne ...clearsting vidim a ostatne si pozriem v buffoch
Procy sleduješ v buffoch vedľa minimapy? Ohľadom CD nerozumiem odpovedi. Tak skúsim preformulovať otázku. Ako si sleduješ aký cd máš na napr Tree, Tranquil alebo Trinket? Cez nejaky addon na spôsob PowerAuras/TellMeWhen, alebo to sleduješ na baroch?

krajcer22 napsal:tak sledovat si Harmony je skutocne to najmenej. Lebo urcite kazdych 9 sek nieco nacastim alebo dam swift takze to mam na sebe nonstop. Uplne v pohode
Toto som si tiež hovoril. No v raide nemám 100% uptime.
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Návrat nahoru Goto down

.

Příspěvek  krajcer22 za Mon Aug 22, 2016 5:05 pm

no takze uz je tych otazok naozaj dost a neviem o co tu vlastne ide.....ci viem hrat alebo ma tu budete testovat jak keby ma idu prijmat na HARVARD s plnym stipendiom.

Takze odpoviem uz len takto:

https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Krajcer&realm=Artemis

Bud ma chcete skusit alebo nie ...

krajcer22
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kucko za Mon Aug 22, 2016 5:39 pm

Záleží ti vlastne na tejto prihláške keď už máš prihlášku inde (ktorú si tam dal dneska)? Príde mi to trocha nefér, aby si mal naraz dve prihlášky, ale tak ako chceš. Keby sem skutočne chceš ísť, počkáš si na rozhodnutie.
Ja som PROTI (gl v Underrated).
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 806

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Soulburn za Mon Aug 22, 2016 5:42 pm

Proti, resťáka nějak moc nehledáme, klikáš spelly a ještě to co piše Kucko.
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 204

Návrat nahoru Goto down

.

Příspěvek  krajcer22 za Mon Aug 22, 2016 5:55 pm

uz od zaciatku tak nejak citim z vasej strany odpor. Nezaujima vas ako hram, skor je to dokazovanie si co viem a co vy viete a kto je mudrejsi. Keby vas to zaujima pozadujete Bosskills z armorov a ten nikto nepytal. Ale hlavne ze nemam nejaky addon to vsetkych hneva. Si pozri ilvl a HPSko a teraz som sa vtom len utvrdil po poslednej sprave ked pisete ze restaka nechcete .....napisem hned a nie sa tu len vypytujete a snazite sa nieco dokazat

krajcer22
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Atucha za Mon Aug 22, 2016 6:30 pm

krajcer22 napsal: Keby vas to zaujima pozadujete Bosskills z armorov a ten nikto nepytal.

Proč bychom ho měli požadovat? Našli jsme si to sami.

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 231

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Mon Aug 22, 2016 7:43 pm

Aktuálne máme 2 aktívnych resto druidov, plus ďalší má avizovanú dočasnú neaktivitu. Skôr mám záujem o inú heal class ako druida, to je pravda. Ale to som sem nepísal, aby som ťa tím neodradil zo začiatku.
Samotnou prihláškou si ma neoslovil. Ale otázkami som si myslel, že ti dávam šancu presvedčiť ma že si zaslúžiš šancu.
Zhrniem čím si ma hlavne nepresvedčil:
- Haste capy sú 2 základné. 916, čo je cca 7,2% bez aury a 12,5% s aurou. 2005, cca 15,6% bez aury a cez 21% s aurou. Ty máš 1340, čo je medzi capmi. A nie je to ani hodnota pre 12,5% bez aury, tá je okolo 1650. Pri lepšom reforge by si bol iba trochu nad cap 916 a získal 2-3% bonusu z mastery. Podľa tvojích postov si nie si vedomý tohto faktu.
- To ako hráš sa dá trochu usúdiť z kombinácie prihláška+bosskilly. Tie, ako Atucha správne poznamenal, si vieme nájsť sami.
Momentálne chodíme 25m hc. Ako zvládneš Baleroca hc, keď na normal máš 1/4 z toho čo shaman? HPS akokeby si sa nevedel stackovať.
- Prístup.

Btw:
- Aj keď som názoru že s UI sa dá pohrať všelijako, a tým si zprehľadniť fight vďaka čomu môžeš vytiahnuť viac z classy. Tak nikoho tu nehnevá že nemáš nejaký addon. Skôr to boli otázky či si neskúšal resp neuvažoval.
- Glyph of Innervate sa podľa mňa na heal neoplatí. Inner dá targetu 5% many, ak ju dá druid na seba dá o 15% viac, takže 20%. Inner na seba ti dá vždy 20% many, bez ohľadu na to či máš alebo nemáš glyph. Inner na iného jemu dá 5%, ak máš glyph tak okrem toho že spoluhráčovi dáš 5% many, sebe dáš 10% many. Tak či tak je najvýhodnejšie dávať vždy Inner na seba keď si healer. Skôr sa oplatí Glyph of HT, ktorý ti každým HT skráti CD na Natures Swiftness o 10s. Nič moc, ale stále lepšie než Glyph of Inner. Tu by som aj privrel oko, hlavné glyphy máš a toto je maličkosť.

NEPRIJATÝ
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru