Orcfood - Assassination/Combat Rogue - PŘIJATÝ

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Orcfood - Assassination/Combat Rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  orcfood za Sat Oct 22, 2016 5:50 pm

Nick postavy:

Class Rogue
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem:
WotLK (main Protection Warrior Merkur - link postavy na Hyperionu)
ToGC 10man Insanity
ICC 10man 12/12 HC
ICC 25man 10/12 HC
Ruby Sanctum 10man HC

Cataclysm (main Orcfood - Armory)
T11 13/13 HC
Firelands 10man 7/7 HC
Firelands 25man 6/7 HC

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Na Twinstaru hraju asi 6 let. Rogue hrotím od začátku Cataclysm.
Stav tvého equipu, ilvl:
Assassination 385 (4set)
Combat 380 (4set)
Subtlety 374
Equipy mám oddělené, pouze trinkety jsou společné.

Talenty: LINK
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu):
Starší UI v raidu: UI1
Novější UI v raidu (nové raid frames): UI2
Aktuální UI na dummy (chybí jen raid frames): UI3
FPS ve fightu kolem 40 na Ultra preset.

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Rogue mě chytil už od začátku Cataclysmu za pačesy. Zkusil jsem poté téměř všechny specy v podobě altů, ale žádný mě nechytil natolik.

Assassination:
Staty: Agility –> Hit cap (484) –> Spell hit cap (1332) –> Mastery –> Haste –> Expertise –> Crit

Agility:
Jednoznačný boost damage všech abilit. 2 AP + 0,55 crit rating za 1 bod agility.
Spell hit cap:
Z mých podrobných testů jednoznačně zvítězil ze všech sekundárních statů. Více hitů melee znamená více hitů poisonů. Oproti cca 3-7% zrychlení melee útoků a trošky energie, která vyplývá z volby haste místo hitu, je to jasná volba.
Assa Rogue závisí na damagi jedů, které boostuje přes Mastery. Je víceméně logické zajistit jejich úspěšný a co nejčastější zásah.
Mastery:
Boost největší složky naší damage (Instant, Deadly, Venomous Wounds, Envenom). Zaokrouhluje se dolů, hlídám jej přes kalkulačku.
Haste:
1926 haste přidá 1,5 energie/s a o ~10-12 % rychlejší útoky (Z výpočtu vyplývá 15% haste, ale reálná hodnota je nižší). Horší poměr rating/damage.
Expertise:
Pro assa téměř nepodstatný stat, na equipu rozhodně nevadí, ale není v žádném případě cílem. 80% ceny ability se v případě dodge/parry navrátí a díky většímu energy poolu je cap energie téměř nemožný.
Crit:
Druhý nejhorší stat (hned po white hitu, nad 1332). Crit chance je zajištěná Agilitou. Poisony navíc critují pouze za 1,5 násobek původní hodnoty.

Opening: Prepot-Stealth-Garrote-SnD-Mutilate-Rupture-Vendetta-Mutilate-Synapse Springs – (5CP, 5DP a co nejvíce AP buffů) Cold Blood+Envenom – po vypršení Overkill Vanish+Garrote

Priority:
SnD –> Rupture (3-5 CP) –> Envenom (4-5 CP) –> Mutilate/Backstab
- Rupture je nutné držet na téměř 100% uptime. 60% šance každého tiku na proc 10 energie a poison damage. Zajišťuje plynulost rotace.
Díky Cataclysm mechanice dotek lze refreshovat před posledním tikem bez jeho ztráty (pod 2s).
- Před Envenom pool energie na cca 60-70 kvůli vmáčknutí více útoků do Envenom buffu.
- Backstab při 35% HP, cca 50% šance na crit (podle buffů), cena 20-25 energie, téměř stejný dmg jako Mutilate, zajistí vyšší uptime Envenom.

AOE (4+): spam Fan of Knives
2-3 targety: rozhazování a udržování Rupture a DP, postupné dorážení Backstabem+Envenom

Combat:
Staty: Agility –> Hit cap (242) –> Expertise (781) –> Haste –> Spell hit (1127) –> Mastery –> Crit

Agility:
Boost damage poisonů a hlavně všech physical abilit. 2,6 AP + 0,55 crit rating na 1 bod Agility.
Expertise:
U Combat specu je mnohem jednodušší dosáhnout capu energie, každý dodge je zbytečnou ztrátou damage, v případě Bloodlust/Adrenaline Rush/Blade Flurry to platí dvojnásob.
Haste:
Pro Combata jednoznačná volba. Profituje z haste o 25% více oproti Assa a rychlejší auto attacky jsou další výhodou.
Haste má pomyslný cap (neexistuje jednoznačné číslo) kvůli capování energie i při Blade Flurry, ale to se týká až T13 equipu.
Spell hit:
Poison damage tvoří přibližně 20-25% celkové damage (single target). Více melee hitů je samozřejmostí. Auto attack tvoří největší část celkové damage.
Mastery:
V equipu nevadí, ale není potřeba. Random proc 10 energie a extra auto attack main hand zbraní není pro plynulou rotaci Combata vhodný. Main Gauche tvoří méně jak 10% celkové damage a není na něj spoleh.
Crit:
Opět nejhorší stat (po white hitu).

Opening: Prepot – Sinister Strike (dále SS) – SnD – 2x-3x SS – Synapse Springs+Killing Spree – SS – Revealing Strike – Adrenaline Rush – Eviscerate – atd.

Priority: SnD – Eviscerate – Sinister Strike/Revealing Strike
- Rupture se vyplácí v případě, že necleavuju a je přítomný bleed debuff. Takže je zbytečný.
- Revealing Strike pouze v případě, že aplikuje pátý CP.
- Esenciální je uptime Deep Insight a počet použitých CD, jejich rychlý refresh je klíčový
AOE: Fan of Knives se vyplácí až při velkém počtu mobek. Popřípadě použít pouze jednou na rozšíření debuffu Savage Combat (+4% physical damage taken).
2 a více targetů: stačí cleavovat přes Blade Flurry.

Subtlety:
Subtlety jsem pořádně hrál jen při T11 a momentálně se stále nevyplácí. Počkáme si ještě do DS, jestli se to nezmění.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Vše mám a používám.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Pátek i Neděle mi vyhovují.
Alti:
Shoque - Elemental 366
Merkur - Protection 360 (nehraju)

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Na Alianci jsem začínal a chci se k ní vrátit. Na Hordu jsem přešel pouze kvůli raidovacím příležitostem. Upřednostňuji 25man raidy, je v nich úplně jiná atmosféra a hlavně větší motivace se zlepšovat. Exalted si pamatuji odjakživa a vždy mi přišla jako střídmá, kvalitní guilda a vidím, že se to nezměnilo. Na pár RF jsem si už sáhnul a očekávám už jen pohodový, kvalitní progress. Chci si hru hlavně užívat.
Nabízím připravenost, perfektní znalost class a flegmatický přístup. Je pro mě hlavní zabít bosse, ne honit DPS, ale snažím se z postavy vymáčknout vše.

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
The Genesis:
Příchod po spuštění BoT normal. Chodily se 25man raidy, při otevření Heroic verzí se přešlo na 10man, po progressu opět 25man. Důvod odchodu byl pocit absolutní nepotřebnosti a chování jisté nejmenované osoby vůči mně.
Source of Divinity A:
Raidy v Sodě jsou velký zážitek. Každý si může myslet své, ale základ guildy (15-20 lidí) byli opravdu nejlepší hráči na serveru (nejen v DPS/HPS) a jsem rád za všechny získané zkušenosti. Nedoufal bych v její konec, ale časy se změnily. Podle mě nedostatek konkurence několika hráčům lezl na nervy a na raidech v posledních měsících panovala negativní nálada, což vedlo ke konci. V tu dobu jsem moc nehrál kvůli dovoleným atd. a i tak bych tomu nezabránil. V každém případě jsem zjistil, že vše zabít rychle zde nemá velký smysl. Jen nás to okrádá o očekávání/zábavu do budoucna.

Znáš někoho z EXALTED? Osobně asi nikoho.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Jak jsem už psal, znám guildu dlouho. Jinak TS fórum a bosskills.
Něco o sobě
Jmenuji se Jakub, 21 let, studuji inženýra energetiky v Ostravě. Miluju hudbu, fantasy, sci-fi a svou přítelkyni, se kterou jsem 6 let. Kupodivu ještě WoW toleruje. Smile Rád stříhám videa a hraju si s grafikou.
orcfood
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Orcfood - Assassination/Combat Rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Kucko za Sat Oct 22, 2016 6:39 pm

Kvalitný hráč, lepšia prihláška tu dlho nebola a dokonca mi dáva pluská na TS fórku. Why not, za.
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 806

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tiine za Sat Oct 22, 2016 6:41 pm

hmm, dalšia roguna čo mi nedá tot. ak ti zany najde miesto tak why not

btw aku rasu planuješ zvolit ak by sme ta vzali?

p.s. gnomov nebereme, dosť že tu trpíme kučka Very Happy
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 683

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Morby za Sat Oct 22, 2016 7:10 pm

Jsem Pro o tom žádná.
Ale řekněme, že se SoDA dá opět dokupy ve již zmíněných 15-20ti top lidech, rozhodneš se tam vrátit?

Guild Master

Počet príspevkov : 657

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  orcfood za Sat Oct 22, 2016 7:44 pm

@Tiine:
Plánuju Worgena, kvůli racial bonusům.

@Gragass:
Když se rozhodnu odejít z guildy, je to nadobro. A když píšu přihlášku, myslím to vážně. :-)
orcfood
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Terorizt za Sun Oct 23, 2016 12:59 am

Ahoj, pekná prihláška,vidieť že rogune rozumieš a som ZA test. Kvalitný hráč sa vždy hodí.

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 133

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Omnislash za Sun Oct 23, 2016 2:14 am

http://tg.shivtr.com/ + BossKills = Nemám ti čo vytknúť. ZA.
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Langos za Sun Oct 23, 2016 9:48 am

Dávám ti 10 / 10 LANGOŠŮ . Já jsem PRO
Langos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 25

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  orcfood za Sun Oct 23, 2016 10:25 am

Děkuji Vám zatím za super odpovědi.
@Omnislash
Na BossKills bych radši nekoukal, nic světoborného tam není. Od června jsem šel jen 4 raidy a chybí mi to. Embarassed
orcfood
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Cady za Sun Oct 23, 2016 1:17 pm

Myslím že je ťažké sa o nie čo pokúšať ( o spochybnenie či otázku na znalosť svojej clas...  ). Otázka ktorá mňa ako člena guildy zaujíma bola zodpovedaná a čo viem prebehol aj pohovor ( či skontaktovanie sa ) medzi vedením ( CL / GUM ) a tebou ako záujemcom o našu guildu.

Nezostáva nič iného len dodať PRO

Verím že budeš guilde nápomocný vo viacerých smeroch.
PS: ( čo s tvojím menom Orcfood a worgen :O )
Je však potrebné si zvyknúť na to, že je guidla z drvivej väčšiny banda achiev huntú... Very Happy
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  orcfood za Sun Oct 23, 2016 2:11 pm

@Cady
Jméno Orcfood bych nikdy neměnil, navíc to i Worgen na začátku Cata byl a asi to nikomu nevadilo. Very Happy
Aspoň už nebudu podporovat kanibalismus mezi Orky.

A achiev hunter jsem aspoň z části taky. Smile
orcfood
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Zanny za Sun Oct 23, 2016 2:40 pm

Tak to nebudem protahovat. Pozitivní ohlasy, zkušenosti a pěkný přístup.

PŘIJAT NA TEST

Napiš si o inv ve hře někomu z -> Zanny , Gragass , Sedara , Dyveina , Teroriztt , Dany
Po obdržení práv zde na forku si pročti  http://exalted.9forum.info/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Meleedps leader

Počet príspevkov : 160

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: