Buchtys - Feral/Balance-NEPRIJATÝ

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Buchtys - Feral/Balance-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Buchtys za Sun Oct 23, 2016 2:13 am

Nick postavy: Buchtys
Class Druid
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: HC shanox + HC major, co se předešlých datadisků týče, odprogresované vše v guildách Rage of Sargeras, Old School Brothers, Defend of the Ancient.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Začal jsem na anatheme v době TBC a hraji druida bez přestávek.
Stav tvého equipu, ilvl: 379 Feral tank, 372 Feral Combat, 376 Balance, složím i 377 Resto
Talenty: Feral Balance
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu):
Minulý rok jsem si udělal kompletní sestavu nového PC, s FPS nemám absolutní problém(60FPS stabilně), internet běží jak o závod.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Feral tank: Faerie Fire--->Mangle--->2x Lacerate--->Demoralizing Roar--->Lacerate--->Mangle--->Pulverize--->2x Lacerate--->Mangle--->Lacerate Rage spaluji Maulem
U tanka se snažím držet neustále Demoralizing roar(reduces physical damage 10%), Lacerate(3 stacky, Bleed, který generuje aggro), Faerie Fire(sníží armor cíle o 12%),

Balance: Faerie Fire--->Moonfire--->Insect Swarm--->Starsurge(na CD)--->Starfire(do lunar eclipse)--->Moonfire--->Insect Swarm--->Wrath(do solar eclipse)--->Odpaluji trinket--->Starfall--->Moonfire--->Insect Swarm--->Starfire(do lunar eclipse)
Force of Nature (většinou před Heroism), Wild mushroom(AoE: 3 a více targetů), Hurricane(AoE: 3 a více targetů), Solar Beam(pouzivám na castery napr. oči u chogalla), Typhoon(skvělá věc na odhazování elementálů Splitting Blow)
U balance se snažím neustále držet dotky Moonfire a Insect Swarm, Faerie Fire,
Benefity: 5% haste, Tranquility, Rebirth, Thorns, Slowing all enemy targets  by 50%, Stampeding Roar, Innervate, Soothe(dispell all enrage effects), Remove Corruption(kletba+jedy)
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Všechno mám
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano
Buchtys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Buchtys - Feral/Balance-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Instigador za Sun Oct 23, 2016 2:15 am

Já jsem pro, jen ti tam chybí pár odpovědí Very Happy
Konkrétně:
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Znáš někoho z EXALTED?
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Něco o sobě

Naposledy upravil Instigador dne Sun Oct 23, 2016 2:42 am, celkově upraveno 1 krát

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Buchtys za Sun Oct 23, 2016 2:31 am

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám kvalitní raidy, tzn. žádne zbytečné faily v podobě ninja pullu, žádně zbytečné zdržování, progress se zlepšujícími výsledky apod. Rád bych se přiučil novým věcem.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): White Tigers a Dark Sanctuary - Obě guildy měli skvělí kolektiv, jsou pro mě něco jako rodina. Bohužel farmit donekonečna hc Shanoxe a Majora mě již omrzelo a progress tu je zatím v nedohlednu. V obou guildách jsem operoval jako Main Tank R1.
Znáš někoho z EXALTED? Znám tam pár lidí práve z předchozích guild, kteří mě vpodstatě nakopli podat k Vám přihlášku.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World chat, známí....
Něco o sobě: Je mi 22 let, wowko hraji od TBC, hrál jsem na oficiálu. Pracuji v oblasti elektroinženýrství, závodně běhám a aktivně sportují.
Buchtys
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Langos za Sun Oct 23, 2016 9:56 am

Nevím jak ostatní, ale tvojí největší šanci vidím, že by jsi mainoval Balance Druida, kterého nemáme v mainu ani jednoho Smile 7/10 LANGOŠŮ .Já jsem NEUTRAL.
Langos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 25

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sedara za Sun Oct 23, 2016 12:05 pm

V tuto chvíli máme přetlak melee, šance za feral tanka by byla, ale ideální je ta sova. Byl by problém změnit main spec na Bala?
Máš nějaké alty?

Twinstar "progress"
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 643

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Buchtys za Sun Oct 23, 2016 12:23 pm

Není problém vzit sovu za maina. Upřímně byla by to pro mne příjemná změna a sova mě na cata velice baví. Nemám to sice tak v ruce jako ferala, toho mám tak naučeného, že v podstatě prsty hrají a já se kochám..... za nedlouho totéž budu říkat o sově, věřím tomu.

Alt: Buchtele (fire mage, 360ilvl)
Buchtys
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Miakhaliffa za Sun Oct 23, 2016 12:40 pm

budu hodnotit jenom balance

v prvni rade ti v prihlasce chybi priorita statu

dale proc zacinas FF? trinkety poustis podle toho co jsi napsal az na 3. eclipse - proc?

skinning, spatny reforge, hurricane na aoe (jo jsou situace kdy to jde ale ne 3+ targetu); dale na screenu ti spadly obe dotky coz se nesmi nikdy stat takze jak pises to jeste asi nemas poradne v rukou

podle me zatim nemas na to progressovat ragnarose, takze proti
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 87

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Buchtys za Sun Oct 23, 2016 1:06 pm

Staty:
HitCap=17% (17,12%)
Crit (26,44%)
Haste (21,99%) =>12ticks, na 13 s tímto eq nedosáhnu
Mastrey (11)
Intelect (5725)

FF začínám, protože chci aby mel boss debuff neustále nasobě (když vím, že je v raidu feral, FF nedávám... je to úkol feral tanka jednak to generuje aggro a dava pekný dmg)
Snažím se o to, aby mi trinket vycházel na starfall (v drtivé většině to nevychází, takže to stejně házím na každý započatý eclipse)
Skining(80crit strike rating) jelikož a poněvadž jsem se vždy zaměřoval spíše na feral tank, udělal jsem si skining. U feral tanka je crit velmi důležitý stat crit=Savage Defense
Spatný reforge ?
Na screen nejsou dotky jelikož byl screen focen ve chvíli, kdy padly (hmmm dobrá výmluva) myslím, že 19.5 bych bez dotek nenamotal.....

Upřímně zde prohlašuji, že v takovém stavu v jakém právě jsem bych ani raga progresovat za BALANCE drujda nešel. Za balance druida bych spíše mířil do nižších sfér, kde bych se ho nejprve snažil dostat pořádně pod kůži.
Za feral tanka si troufnu na vše.
Buchtys
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kucko za Sun Oct 23, 2016 1:19 pm

Buchtys napsal:Skining(80crit strike rating) jelikož a poněvadž jsem se vždy zaměřoval spíše na feral tank, udělal jsem si skining. U feral tanka je crit velmi důležitý stat crit=Savage Defense
Blbosť, agi >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> crit.

Za ferala proti, daj si do poriadku Bala. Ja som za to ho odskúšať na alte, či to má vôbec cenu.
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 806

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Morby za Sun Oct 23, 2016 4:39 pm

Feral - Proti
Bala - mayby

Guild Master

Počet príspevkov : 664

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Instigador za Sun Oct 23, 2016 5:07 pm

Kucko napsal:
Buchtys napsal:Skining(80crit strike rating) jelikož a poněvadž jsem se vždy zaměřoval spíše na feral tank, udělal jsem si skining. U feral tanka je crit velmi důležitý stat crit=Savage Defense
Blbosť, agi >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> crit.

Za ferala proti, daj si do poriadku Bala. Ja som za to ho odskúšať na alte, či to má vôbec cenu.
Blbost to není crit je celkem potřeba u tanka, samozřejmě agi je lepší, ale osobně bych se critu zas tolik nebránil, protože mi ten rozdíl nepříjde zas tak markantní. Člověk taky potřebuje z něčeho ty goldy farmit Very Happy
U balančáka, ale věřím, že ten rozdíl je mnohem větší tam by to už mohlo mít i větší vliv (protože pokud se nepletu je to u balance ten nejhorší stat).

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Zanny za Sun Oct 23, 2016 6:07 pm

Z agi máš dodge, z agi máš crit, z agi máš attack power. Takže souhlasím se stanoviskem AGI >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Crit

Zpět k přihlášce. Za ferala dps proti, balance je hodně slabé. Možná ten tank po určitých úpravách.

Meleedps leader

Počet príspevkov : 160

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Goldrin za Mon Oct 24, 2016 7:01 pm

Jednoznačně PROTI
Nevidím žádný přínos jak za balance, tak za ferala.
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Terorizt za Mon Oct 24, 2016 10:47 pm

Ahoj, takže zhrnieme si to: feral 0 a balance sám si uznal ,že v tvojom momentálnom stave nám na Ragovi HC nevieš pomôcť. Takže napriek tomu,že balance druida by sme uvítali,musím dať neprijatý.  Samozrejme,že ak doladíš veci a zlepšíš balance spec nabudúce to môžeš skúsiť znova..GL inde

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 137

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: