Loothbrook-Warrior-Arms - Nepřijat

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Loothbrook-Warrior-Arms - Nepřijat

Příspěvek  Loothbrook za Tue Nov 22, 2016 6:15 pm

Nick postavy:  Loothbrook  Popřípadně  můžu dodat i alta balance druid  374ilv    Rooloo

Class  Warrior (ARMS)

Koupená nebo vyexpená postava:    Od založení poctivě vyexpená!

Zkušenosti s progresem:        HC: 4/5 BOT, 5/6 BWD, 2/2 TotFW, 6/7 FL Nefarian,Concil progress.Rád bych si vyzkoušel Ragnarose na Hc a chtěl bych toho neřáda  Laughing  s dobrou partou lidí překonat!  Laughing  king

Jak dlouho hraješ wow/svoji class:CCA 4 roky, čistě za warriora to bude přes 70 dní.

Stav tvého equipu, ilvl:  Můj stav eq je na (Armsovi 387),(Prot 379),(Fury 387).

Talenty:      1.Arms -klasika hraji ho jak do PVE tak i do PVP.Mám ho rád,baví mě rád si zkouším  na dummy nový kombinace.Je to srdcovka co točí  a neomrzí mě jak v pvp tak i PVE! Razz   Prot warrior-sice to není takový držák jako DK,ale baví mě.Nastackování thunder clapu na 3xstacky a  pak použití shockwave to mě nikdy neomrzí.Rád si občas zatankuji,né sice pořád,ale je to fajn ho mít v talentech   : pirat  pirat Fury,zkouším ho,ale  počkám si na otevření DG,kde si ho otestuji a budu se mu věnovat o něco déle a zkoušet ho více než nyní.

Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Fps v raidu mám 60+-Zaleží na stavu serveru na Twinstáru  Mad  Very Happy
Podmacrované stance jsou označeny 1a3 číslicí.Pokud se klepne na spell s číslicí 1 je battle stance 3je beserk stance automaticky se mě to přepíná.Bindy mám v celku 10 hlavních používám nejčastěji.CD macro ze 4 spellama na bindu atd atd...viz obrázek

http://imgur.com/a/shrY3
http://imgur.com/a/rtvB0

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:  Staty - 8% hit-> 26 expertise -> str -> crit -> mastery -> haste

Takže SINGEL target  1)Potka. 2)Battle shout. 3)Heroic throw 4)Charge.5)Rend. 6)Mortal strike. 7)Colossus smash Po 3 spellech hodím Deadly calm + blood fury+Apparatus trinket na cd a po skončení hodím Reklessness8)Overpower. 9)Slam.
10)Heroic srike 11)Execute-fáze Arrow

Cd,které používám:Recklessness,Deadly calm,(raciálka) Blood fury,trinket Apparatus HC

MORE target

1)Bladestorm cheers-Skvěla kombinace na trashi+Reklessness
2)Sweeping strikes-většinou hodím po bladestormu,aby dokončil jejich trápení Very Happy
3)Cleave-použiji na 2 targety,klasika
4)Thunder clap-klasika
5)Heroic cleap,rychly přesun + hození Reklessnessu a pak bladestorm
6)Whirlwind-používám s přehazovávním s makrama,pokud se mě přehodí do beserk stance, a je třeba něco splošnit použiji.

Health spelly:Regeneration,Healthstone,Rallying cry.

Účely spellů,buffů,jejich podstata,stackování...

Potka-1200streng.  Laughing  Very Happy
Battle shout-psychycal demage 10% Dávám hned nazačátku do zahájení boje na bose a pak do cooldownu.
Heroic throw-Mám na něj glyph,tedy zapříčiní jednoho stacku sunder armor na targetu.
Charge-Používám ho na záhájení boje +25% na crit Mortal striku nebo Slamu.Také pro rychle přesuny v boji na bosech a k menším ztrátám na demage(Bethilak,kde používám jak charge tak Heroic cleap,Rhyolit,Alystrazor,Ragnaros,shanox... prostě kde  se nestojí na místě  a je třeba přesunu,tak používám kde to jde charge a clepu na přesuny.

Rend-Použiji hned po charge a udržuji ho Mortal strikem

Mortal Strike-dost podstatný spell,co nejrychleji se snažím nastackovat na 3 stacky z důvodu zvýšení demage na 3 stackách o 30%Slamu,Mortal striku,overpoweru,Execute.

Colossus Smash-co nejrychleji nastackovat na 3stacky,zapříčiní 12% snížení armoru targetu,dále na cooldown a obnovování.

Overpower-používám vždy,když me proctne.Je třeba udržovat rend na procování.

Heroic Strike- pužiji pokaždé,když mě proctne Battle Trance nebo,když mám dostatek rage.Já ho používám  od 60 a více rage.

Slam-používám do kombinace hlavně s Cd,dosatkem ragu je to takové plnivo ragu.Hlavně na fázi s Execute v rotaci,když má bos  20 %.

Execute fáze-Také dosti podstatná,musím furt držet 3stacky Colossus Smash, 3stacky  Mortal Strike pokud mě dojde Reklessness,tak okamžitě hodím + druhou potku,všechny cd pokud mě vyjdou do fáze tak odpálím,trinket,deadly calm pokud je u bose ještě více targetu tak i sweeping strikes.Pokud se všechno dobře podaří a hezky mě to critne hodnoty vystoupají nad 120k klidně i více.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony:  Ano,mám.Jak addony,tak funkční mikrofon.

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Vyhovuje

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Spíše doufám, že nenarazím na  špatné  lidi,hlavně dobrý kolektiv ,s kterým si užiju svělé raidování a strávený čas. Rád bych byl součástí a dobrým přínosem dobré,dlouhodobězkušené a kvalitní guildy+také si chci rád vyzkoušet 25HC na 10 je to prostě už moc ohrané a není to tak zábavné jak  na 25 tedy aspoň pro mě. Na 25,kde lidi musí býti fakt sehraní vědět co mají dělat,což mě více  a více láká.

Předchozí guildy  (důvod odchodu):  Nisiar,rozpad guildy většina hráčů se přemístila  z FREE na OFFÍK Crying or Very sad ,prakticky nikdo nezůstal,poté  lidi začali odcházet úplně  do jiných momentálně aktivních gild.Pak jsem se přesunul do Divine Purpose,kde momentálně přetrvávám. Pokud by se uvolnilo místo aspoň v R1 10 7/7 HC progres Ragnarose,což asi pochybuji.  

Znáš někoho z EXALTED?  Hraji pernamentně na Hordě,párkrát jsem zkusil i Alianci,ale (bohužel) nikoho z guildy neznám.Takže ne.

Odkud ses dozvěděl o EXALTED?  Tak z internetových stránek.Dál že momentálně se dělá i nábor na Hordě,takže mě to zaujalo.

Něco o sobě  Tak čau lidi,jmenuj se Filip je mě 21 let,studuji Elektrikáře-Silnoproud.Mám výuční list a následně si dělám nástavbu s maturitou.Chodím  do práce(Eon) + dále studuji,lichý týden jsem na intru,sudý týden jsem v práci.Rád jezdím na kole,rád si doma zaposiluji,hraji airsoft,fotbal,hokej,snowboarding,starám se o chov (vřesovích) ovcí  Very Happy ,které  jsou mím koníčkem  Wink ,a také si  rád zahraji Warcraft. Moje oblíbené seriály:Game of
thrones,vikings(názvy postav) Very Happy

http://imgur.com/a/9fYu7-Moje fotka for fun na skritizování a zasmátí  Very Happy  Laughing  cheers  lol!

Naposledy upravil Loothbrook dne Tue Nov 22, 2016 11:12 pm, celkově upraveno 3 krát

Loothbrook
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Loothbrook-Warrior-Arms - Nepřijat

Příspěvek  Zanny za Tue Nov 22, 2016 6:28 pm

Hmm, warriory tu máme 4 a většinou i ty 3 jsou na raidu více než dost. Tohle by asi byl trochu větší problém. :/ Tu sovu máš v jakém stavu ?

Meleedps leader

Počet príspevkov : 160

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Loothbrook za Tue Nov 22, 2016 6:41 pm

Zanny napsal:Hmm, warriory tu máme 4 a většinou i ty 3 jsou na raidu více než dost. Tohle by asi byl trochu větší problém. :/ Tu sovu máš v jakém stavu ?

V celku dobrém ještě to chce dosáhnout aspon těch 380 ilv z 375 a bude to pecka,zítra sní mám jít docházku 6/7 hc,tak bych se mohl více naqwipnout,jináš mužu tu hodit přihlášku i na toho balančáka,ale ne hned už tak se tu stým pyplám dost dlouho Very Happy Very Happy .S warriorem mě to bylo řečeno tak,že to můžu zkusit,protože máte zájem o dobré hráče,tak jsem to chtěl zkusit i za warriora,kterého nehledáte,ale pokud by byl zájem o sovu,tak by nebyl problém...

Loothbrook
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Miakhaliffa za Tue Nov 22, 2016 6:45 pm

sova ma u nas mnohem lepsi uplatneni (wary uz v raidu mame a neni duvod, zvlast na ragnarose, jejich pocet zvysovat) - rozhodne to za ni zkus, pokud to za ni umis, misto se najde
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 87

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kucko za Tue Nov 22, 2016 6:47 pm

odskúšať -> za test (ak teda neklikáš na pummel)

Naposledy upravil Kucko dne Tue Nov 22, 2016 6:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 806

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sedara za Tue Nov 22, 2016 6:49 pm

Vyjadrim se k tomu co ostatni. Urcite u nas SOVA najde vetsi uplatneni nez warrior ALE. Nejdulezitejsi je, jestli za to chces hrat a jestli by jsi switchnul maina za alta.

Co se tyka teto prihlasky, tak bych byl nejspis i pro test raid za warra.

Twinstar "progress"
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 638

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Loothbrook za Tue Nov 22, 2016 6:54 pm

Kucko napsal:odskúšať -> za test (ak teda neklikáš na pummel)

Nene kik mám na bindu,ale tedka jsem tam něco přetvářel tak ho tam hodím až pujdu do nějakého raidu...Neboj Very Happy Very Happy Very Happy

Loothbrook
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Loothbrook za Tue Nov 22, 2016 6:57 pm

Sedara napsal:Vyjadrim se k tomu co ostatni. Urcite u nas SOVA najde vetsi uplatneni nez warrior ALE. Nejdulezitejsi je, jestli za to chces hrat a jestli by jsi switchnul maina za alta.

Co se tyka teto prihlasky, tak bych byl nejspis i pro test raid za warra.

Co se týče sovy,taktéž mě baví a nedělalo by mě problém jak říkáš  switchnul  do sovy.Nemůžu přece uplatnovat jednu postavu,aby ta druhá nežárlila Razz .Takže určitě to nebude problém,pokud by   ste mě vzali na test raid a případně do guildy,nebude problém. Very Happy

Loothbrook
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Zanny za Tue Nov 22, 2016 7:11 pm

Viděl bych to asi na nějaký rozhovor na TS, bude to asi lepší. Jestli máš teda dneska čas, založ si na alianci nějakej lvl1 a napiš mi whisp na nick Zanny. Buďto někdy v 19:30, nebo 22:30.

Meleedps leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Loothbrook za Tue Nov 22, 2016 7:17 pm

Zanny napsal:Viděl bych to asi na nějaký rozhovor na TS, bude to asi lepší. Jestli máš teda dneska čas, založ si na alianci nějakej lvl1 a napiš mi whisp na nick Zanny. Buďto někdy v 19:30, nebo 22:30.

Dneska mám jít v 7raid no,hm tak ale určitě bych to nějak vymyslel no,v 7 bych ti teda napsal a nějak se domluvili.

Loothbrook
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Zanny za Wed Nov 23, 2016 9:23 pm

Warriora ti tedy bohužel uzavírám pro aktuální "přebytek" této classy. GL s Balancem.

NEPŘIJAT.

Meleedps leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: