Marazump; 3K ''elite'' Holadin.. PVE beginner - NEPRIJATÝ

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Marazump; 3K ''elite'' Holadin.. PVE beginner - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Marazump za Mon Nov 28, 2016 5:37 pm

Nick postavy: Marazump
Class Holy Paladin
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená v zelenkách.
Zkušenosti s progresem: BOT x BWD (hc) , FL nicht.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Leta páně Very Happy 7 let
Stav tvého equipu, ilvl: PVP (elite), PVE cca 365-369 (před týdnem jsem něco splašil)
Talenty: HOLY (7 years experience)
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): nemám screen
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: nemám tolik času, abych tu vypisoval 7 let zkušeností s holadinem_ , ale dokud mi nedojde mana, tak nikdo nechcípne Very Happy
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS jasnačka, mikrofon jasnačka, addonů mám 65 co hládají totálně všechno Very Happy
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: jsem závislák a jsem s Laangoshem v kontaktu na FB, takže no problem.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Chci zkusit PVE v trošku jiném stylu než ho tady na Cata znám.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): PVP guilda.
Znáš někoho z EXALTED? Teror, Laangosh
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Laangosh mě přemlouval
Něco o sobě je mi 22 let a jsem napohodu tejpek; a žádný problémy by se mnou být neměli, jen si trochu pročíst taktiky, jinak easy Smile

Marazump
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Marazump; 3K ''elite'' Holadin.. PVE beginner - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Soulburn za Mon Nov 28, 2016 5:45 pm

Taky ti určitě langos i teror psali, co by měla přihláška cca obsahovat. Je známo, že lidi, co hrají pvp na urovni nemají všeobecně s pve problém, ale je také známo, že takoví lidé mají většinu lidí u kaďáku. Tak se prosím více rozepiš.

PS rejpava poznamka: jestli má být 3k arena rating, tak to nějak divně zaokrouhluješ z 2,3 :P
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 204

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tiine za Mon Nov 28, 2016 7:10 pm

Nejaky alt test raid s nami a Ak nebudes totalne naprd tak si myslim ze bude moznost taekvipnut za podmienky ze budes hravat. Ak sa za teba teror a langosh zarucia tak why not
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 683

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tmok za Mon Nov 28, 2016 7:46 pm

Marazump napsal:Druhej pokus..

Moc se omlouvám za nedostačující informace 1. přihlášky, ale neberte to osobně; už jen ta registrace mě obtěžovala.. a ještě tady vypisovat rotaci to fakt ?? promiňte, ale nic podobného tu vypisovat nehodlám; uznejte sami, že je to pěkná magořina.. Mám zájem jít k Vám URČITĚ, ale chci to dokázat jinak než to napsat na papír.. , že někdo okopíruje rotaci z nějakého guide, ale jak s ní zachází je druhá věc.
+ se omlouvám za mé špatné zaokrouhlovací schopnosti; na předešlém serveru jsem měl 3072, takže se omlouvám a 3.1K experience už bude určitě správně.. jen tady jsem majitelem teamu 2430, který jsem musel opustit_ z důvodu neaktivnosti mého spoluhráče.

A u kaďáku určitě nic nemám.. v PVE samozřejmě budu naslouchat všem a věřím, že se nějak domluvíme.
Mám 65 addonů co hlídají kompletně celého holadina; jsem perfektcionista a puntíčkář; můj holadin můsí mít TOP (reforge, gemy, enchanty).

Jěště jednou se omlouvám za mé neortodoxní chování k vašemu formuláři a věřím, že se dohodneme jinak.

Zdar a čest všem závislákům. Very Happy
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Zanny za Mon Nov 28, 2016 7:59 pm

Tvůj nový založený topic jsem ti smazal, když už ti Tmok přesunul celý text sem. GL.

Meleedps leader

Počet príspevkov : 160

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Mon Nov 28, 2016 10:30 pm

Máš záujem ísť k nám a chceš to dokázať inak než to napísať na papier. To je fajn. Ale do prihlášky si sa mohol rozpísať kúsok lepšie. Toto nie je papier.
Marazump napsal:Nick postavy: Marazump
Zkušenosti s progresem: BOT x BWD (hc) , FL nicht.

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: nemám tolik času, abych tu vypisoval 7 let zkušeností s holadinem_ , ale dokud mi nedojde mana, tak nikdo nechcípne Very Happy

1) S akou postavou, resp. kde, si zabil BoT a BwD hc? Na tomto paladinovi máš iba BoT nm a Halfus hc.
2) Zkopírovať guide ani netreba. Ale na "Proč stackuji tyto staty" napríklad neodpovedá žiaden guide, ale ty. Podľa armory vidím že ideš crit, zdôvodni prečo crit a nie napr haste alebo mastery.
3) Momentálne mám 1 aktívneho main holadina s dobrou dochádzkou, a jeden holadin čo mal pauzu tiež začína sem tam logovať (aj keď ešte neviem či sme mu iba chýbali alebo sa chce vrátiť k aktívnemu raidovaniu). Celkovo healerov mám dosť na raidoch. Ty momentálne nemáš eq na zapojenie sa do main raidu. Daj mi prosím dôvod prečo by som ťa mal zobrať.
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 274

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Langos za Mon Nov 28, 2016 10:43 pm

Videl bych to prozatím na Alt raidy + Bot Bwd Smile Neutral

Naposledy upravil Langos dne Tue Nov 29, 2016 11:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Langos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 25

Návrat nahoru Goto down

Marazump; 3K ''elite'' Holadin.. PVE beginner

Příspěvek  Marazump za Tue Nov 29, 2016 10:47 am

1) Nehraji na TWINU dlouho, tady jsem nebyl téměř žádný extra raid_ možná pár low raidů z nudy.. Začal jsem tu hrát jen kvůli kámošům PVP, ale ty odchází hrát všichni na WOTLK server. Tudíž jsem se rozhodl začít s PVE..  , jak říkám: zkušenost s main raidem (FL) nemám ani na normal ani na HC; BWD x BOT (hc) jsem byl cca před rokem a přiznám se, že taktiky bych si musel obnovit (, ale to je maličkost).

2) proč jedu CRIT ?  celý heal v uvozovkách závisí na proc Infusion of Light; který dá u DL, HR cast pod 1 sec.(0.9s).. Mastery je blbost jet=> nebudu profitovat z absorbů, který můj heal poskytuje; HASTE=> není naškodu jet; možná by i dokázal nahradit CRIT, ale při krizových situacích kdy je potřeba sakra zabrat, tak jediný STAT, který to umožní=> je kombinace INTEL + CRIT..

3) proč by jsi měl vzít mě ? _ no tak; přes equip a znalost taktik tě oslňovat nebudu.. přes zkušenosti s PVE asi taky ne; jen asi v tom, že Holacha hraju 7 let a znám u něj úplně vše..  Umím být pohotový a vím si za každé situace rady.. jsem zvyklý z PVP hrát s cca 900 spirit, takže na manu opravdu nekapu..

+ BONUS: při hraní na vysokém raitingu ve 2s, 3s_ jsem zvyklý healovat v krizových situacích a pod tlakem.

___ dále nevím, jak bych Vám dokázal, jak můj holadin healuje, když jsem tu nic nebyl___ max. v BH včera: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=625525 .

Marazump
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Morby za Tue Nov 29, 2016 6:41 pm

Test na nějakém alt runu, jestli se vyplatí gearovat...
A to, že chceme nějaké info v přihláškách je třeba aspoň trochu dodržet. Nebereme lidi jen tak, že si napíšou "HEJ SEM TOP INV ME"

Guild Master

Počet príspevkov : 664

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kucko za Tue Nov 29, 2016 7:23 pm

Pri súčasnej kombinácií patch/content sa oplatí ísť Haste > Crit. Ísť primárne crit je blbosť.
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 806

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Marazump za Tue Nov 29, 2016 9:45 pm

Blbost to určitě není si myslím, přečetl sis guide_ to já čtu pořád, že se má jet HASTE, ale testoval sis to hodiny a hodiny na zkušebních serverech jako já ?? .. myslím že NE; já pro vývoj mého Holadina udělal maximum než jsem zjistil co je nejlepší// a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.. všimni si, že v PVP tu před půl rokem jeli všichni spirit holadiny; teď si skládají equip podle mě na full CRIT, i rank I. Holadin (Veruu) si udělal úplně do puntíku totožný equip jako mám já a přitom jela taky spirit HOLADINA..

, tak prosím než si něco přečteš a pak to použiješ dále, jako radu pro druhé, tak si to nejprve otestuj.

Určitě nemá nikdo z Vás, tak dokonale a do puntíčku prostudovaného holadina, jako já__ já na něm strávil celé mládí..

Pokud máte ZÁJEM o mě budu jen rád Smile => , tak určitě o sobě své údaje doplním.
Pokud zájem nemáte Smile => tak mě ušetřete toho popisu.

Děkuji moc za snahu o pomoc. Smile Smile

Marazump
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kucko za Tue Nov 29, 2016 9:51 pm

Kde si ten tvoj crit spec skúšal? Na dummyne? Nemáš ani jedného bossa vo FL zabitého, takže tam asi nie. A nie, žiadnu guide som nečítal.
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ethanolix za Tue Nov 29, 2016 9:56 pm

Na jakém předchozím serveru jsi byl? Tvůj nick je mi totiž povědomý... Smile
Ethanolix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Marazump za Tue Nov 29, 2016 10:10 pm

Asi znáš jen jeden server co, když si myslíš, že testuju HPS na ''Dummy'' ?? záčínám dostávát na tvoje otázky en-rage, nikdy si netestoval holadina; hodiny a hodiny jako já; já každou skulinku každou škvírku vylepšení mám v merku.. sílu celého mého holadina hlídá 65 addonů... vím na STAT přesně kdy přestat reforge do CRITU a využít HASTE , tak prosím mě neuč za mého holadina Smile
Dobrý den; nick: Marazump je již starý nick: , který jsem použil dávno na TBC (full brutal holy paladin; rank I.) Smile

Marazump
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kucko za Tue Nov 29, 2016 10:18 pm

hehe, príjemný človek. proti.
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Marazump za Tue Nov 29, 2016 10:38 pm

A z čeho jste usoudil, že nejsem přijemný člověk ?? Smile to že jsem Vám oponoval, když se tu pletete ? Smile

Marazump
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Danyy za Tue Nov 29, 2016 11:19 pm

som za alt test raid nech sa ukáže či to čo tvrdíš je pravda

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sedara za Tue Nov 29, 2016 11:25 pm

Marazump napsal:A z čeho jste usoudil, že nejsem přijemný člověk ?? Smile to že jsem Vám oponoval, když se tu pletete ? Smile
PROTI

Twinstar "progress"
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 643

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Atucha za Wed Nov 30, 2016 4:48 am

Takže si to shrneme:
- tvé zkušenosti v PvE = nula
- tvé zkušenosti s v současnosti otevřenými instancemi = nula
- tvůj equip = bída s nouzí
- tvé celkové zkušenosti s holadinem = kdo ví?
- tvé ego (jediné nenulové číslo) = over nine bžillions

Za sebe nevidím jediný důvod pro přijetí, PROTI

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 231

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Wed Nov 30, 2016 7:41 pm

NEPRIJATÝ
Na membra tu nie je o čom. Eq a skúsenosti s aktuálnym kontentom sú teraz nedostatočné naším požiadavkám.

Plus sa mi nepáči že jediné čo čítam je: "som rank 1 tam a tam, nikto nepozná holadina lepšie než ja". Pôsobíš tak veľmi namyslene, až arogantne. Neber to ako urážku, ale čisto môj názor.
Ohľadom critu, ja sa do paladina moc nevyznám. Ale nemyslím si že sa teraz dá vytiahnuť toľko critu, aby ti talent na zrýchlenie castu procol vždy keď ho budeš potrebovať. V mojich očiach tomuto statu nepomáha ani názor ktorý som čítal už na wotlku: "Crit je iba šanca, ako healer sa nechcem spoliehať na šancu." Opäť pripomínam že toto je iba môj názor. Môžem sa mýliť, no podporujú ho aj Kucko, a aj Atucha ak správne čítam jeho názor.

Samozrejme týmto ti nezakazujem ísť nejaký raid s altmi z Exalted. Ak si s Laangoshom poskladáte raid a doplníte ho ľudmi z Exa, možno ich presvedčíš o svojich kvalitách, plus si zlepšíš eq a získaš PvE skúsenosti.

GL HF.
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 274

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru