Buchtys - Feral/Balance - Prijatý

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Buchtys - Feral/Balance - Prijatý

Příspěvek  Buchtys za Sun Dec 11, 2016 5:24 pm

Nick postavy: Buchtys

Class Druid, Nelf(Quickness, Shadowmeld)

Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená

Zkušenosti s progresem:
WOTLK: Raidovat jsem začal na serveru Anathema, kde jsem vyzkoušel mnoho guild např. Rage of Sargeras, Dark Souls (zdravím Korvina) a nakonec jsem zakotvil v Proxima Centauri (zdravím taurinku). V prvních dvou guildách jsme progresovali téměř vše, kde jsem se naučil taktiku snad na každého bose. Po několika letech jsem nabral eq a viděl nedostatky některých hráčů a tušil jsem, že Light of Down zde nikdy nepadne. Proxima Centauri byla jiná, zkrátka na úrovni. To, co jsme v předešlých guildách stihli během dvou hodin jsme zde zabili za ploviční čas. V té době jsem studoval, a tak jsem měl čas vysedávat u wowka hodiny a neustále se zdokonalovat. Class leadři mi hodně pomohli a já se v brzké době probojoval do R1.

Cataclysm: Guilda, ve které jsem odstartoval svojí "kariéru" se jmenovala White Tigers (zdravím Alghoula). Parta úžasných lidí, se kterými jsem strávil příjemné večery v BOT, BWD a TOTFW. Tato guilda nebyla příliš náročná a vesměs jsme zde každý týden farmili dokola to stejné s tím, že jsme odprogresovali hc Chimareona, Atramedese, The Conclave of Wind a myslím, že i Magmaw padl v guild podání. Kvůli časovému pressu některých hráčů byl větší progress bohužel nemožný. Během velkých prázdnin tohoto roku byl markantní úbytek hráčů. ID jsem chodil většinou s worldem, kde jsem jednou doplnil guild raid Dark Sanctuary (zdravím Eldeora). Raid se mi moc líbil a skupinka lidí byla natolik sympatická, že jsem jim nabídl své "tlapky" a stal jsem se jejich novým Main Tankem. Ze startu jsme progresovali bose na normálové obtížnosti a zjišťovali, co kdo vlastně dokáže. Postupem času jsme se vypracovali na stabilní 2/7 HC. Bohužel na další progress se guilda opět nezmohla kvůli nestabilní partě a časových důvodů, což mě mrzelo natolik, že jsem se rozhodl odejít za lepším. Vrátil jsem se ke kamarádům z předešlé guildy White Tigers, kteří ovšem změnili guildu na Imminente Lune. Zde jsem odešel jedno ID a zjistil, že dříve odprogresované bose zde progresuji odznova. To mě odradilo natolik, že jsem přestal hrát úplně.

Abych to shrnul, tak zabité mám: Halfus Wyrmbreaker HC, Magmaw HC, Atramedes HC, Chimareon HC, Valiona a Theralion HC, Cho'gall HC, Shannox HC, Omnotron Defense System HC, Maloriak HC, Majordomo Fandral Staghelm HC, Ascendant Council HC

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hraji od roku 2007 a moje první postava byla druid, což mi zůstalo doposud. Začínal jsem na datadisku The Burning Crusade.

Stav tvého equipu, ilvl: Feral 382, Balance 381. Co se ferala týče, tak si myslím, že je dost nabičovaný. Balance druid by chtěl trochu péče (trinkety apod.)

Talenty: Talenty si dělám vždy sám a podle toho co se mi hodí a nejčastěji používám. Pokud zde ovšem vidíte nedostatky, tak mi je prosím sdělte. Co bych chtěl vypíchnout je talent Infected Wounds, díky kterému mohu snadno tankovat Riplimba. U balance druida mi dost lidí kritizuje talent Typhoon, který by nahradili např. Lunar Shower. Podle mého je Typhoon nepostradatelný talent, který se hodí např. u Ragnarosova Splitting Blow.

Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu):

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Feral durid (Tank)
SOLO TARGET: Thorns ---> Enrage ---> Faerie Fire(vytalentováno) ---> Mangle ---> 2x Lacerate ---> Demoralizing Roar ---> 1x Lacerate ---> Pulverize ---> Berserk + Trinket ---> Mangle (spam) ---> udržuji lacerate + Demoralizing ....
MULTITARGET: Thorns ---> Enrage ---> Chrage ---> Swipe ---> Thrash ---> Demoralizing Roar ---> Berserk + Trinket ---> Mangle (spam) ---> udržuji Demoralizing ....

Balance druid
SOLO TARGET: 3x Wild Mushroom ---> Moonfire, Sunfire (udržuji) ---> Insect Swarm (udržuji) ---> Starsurge (na CD) ---> Presolar (Starfire spam) ---> Solar eclipse (Force of Nature, Wrath spam) ---> Prelunar (Wrath spam) ---> Lunar eclipse (Starfall, Starfire spam) ....
MULTITARGET: 3x Wild Mushroom ---> Starfall ---> Moonfire (na co nejvice targetů) ---> Wild Mushroom na CD opakuji podle počtu targetů (povedlo se mi dát i 700k za hit)

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS mám, mikrofon mám, DBM mám.

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Dělám na 2 směny, takže je možné, že v týdnu může být občas problém.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám 7/7 HC clear a chci mít nejlepšího drujda na serveru  cheers

Předchozí guildy  (důvod odchodu): White Tigers, Dark Sanctuary a Imminente Lune.

Znáš někoho z EXALTED? Z White Tigers jsem znal Alghoula a Instigadora ale nejsou důvodem, proč chci mezi Vás.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Někdo od Vás na worldu spamoval Heroic: Ragnaros s komentem "Toto nikdy mít nebudeš."lol!

Něco o sobě Narodil jsem se v době probuzení světa v Kalimdoru. Již jako malý jsem miloval vůní studen. Toužil jsem se z ní napít a uhasit tak tu obrovskou žízeň, která byla uvnitř mě. Bohužel mi to nikdy nebylo dopřáno, a tak jsem musel jako všichni ostatní vstoupit do kultu Měsíční bohyně Elune a studovat harmonii přírody, což jsem nesnášel a vždy měl trojky. Tajně jsem záviděl Sin'dorei jejich způsob života.
Když mi bylo 9 875 let, zapojil jsem se do války proti plamené legii. Ve válce Prastarých se rozerval Kalimdor na 4 pevniny a já se usídlil v pohoří Hyjalu, kde právě přebývám. Teprve nedávno se zde objevil obrovský ohnivý chrám, ze kterého se každou noc ozývají děsivé zvuky a já bych společně s vámi rád prozkoumal tuto instanci a utišil tak jednou pro vždy toto smrduté místo.
Buchtys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Buchtys - Feral/Balance - Prijatý

Příspěvek  Tiine za Sun Dec 11, 2016 5:33 pm

za bala pro na test
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 683

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tmok za Mon Dec 12, 2016 9:59 am

Feral tank: glyph of barskin- proč ne na tanka a proč tam nemáš must have glyph?
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Buchtys za Mon Dec 12, 2016 11:28 am

Tmok napsal:Feral tank: glyph of barskin- proč ne na tanka a proč tam nemáš must have glyph?

Glyphy:
Prime glyphs:
                      Glyph of Berserk - Berserk abilita prodloužena na celkový čas 25sec. Při této abilitě nemá mangle žádný cooldown a zasáhne až 3 cíle. Nepostradatelný glyph.
                      Glyph of Mangle - Abilita Mangle je pro ferala stěžejní. Při každém hitu nahodí na target chorobu Infected Wounds, která zpomalý cíl o 50% a redukuje jeho rychlost útoků o 20% po dobu 12sec. Další debuff je Mangle na 1 minutu, který zvýší poškození všech bleed efektů o 30% (Lacerate). Z grafů recountu je také zřejmé, že drtivá většina poškození je způsobena právě touto abilitou, a proto je důležité ji posílit. Během fightu běžně točím okolo 17k dps.
                      Glyph of Lacerate - Jedná se o bleed, který generuje velké množství aggra a stakuje se na 3. Tato abilita v sobě ukrývá několik benefitů. Každý hit má 50% šanci na procnutí buffu Berserk (Redukuje cenu Mangle o 100% + zruší cooldown na 1hit). Každý stack této ability je možno proměnit v přídavnou meele critical strike šanci a to o 3% za každý stack pomocí ability Pulverize (vhodné pro multitarget). Glyph zvýší critical šanci o 5%. Během fightu by na targetu měl být Lacerate nahozen na 100% času z důvodu aggra a damage.

Major glyphs:
                      Glyph of Rebirth - Combat res s cast dobou 1,98sec. Díky tomuto glyphu má target plné životy ihned po resnutí a sniží se tak šance na opětovné úmrtí.
                      Glyph of Faerie Fire - Glyph zvyšující range ability Faerie Fire. Tuto abilitu používám velice často a puluji s ní téměř každého bose. Target označený touto abilitou má o 12% snížený armor a rovněž nemůže použít stealth, invincible  Laughing   či prowl efekt.
                      Glyph of Barkskin - 20% redukce s minutovým cooldownem + 10sec Smokescreen (4set bonus). Jedna z obrovských předností feral tanka. Díky tomuto glyphu je abilita obdařena také 25% šancí, že tank nebude zasáhnut kritickým poškozením. Tento glyph je určitě diskutabilní a mnoho lidí se liší. Další možnou volbou zde může být Glyph of Feral Charge (Redukuje cooldown o 1sec. Z mého pohledu naprosto zbytečný). Glyph of Frenzied Regeneration (Pokud je abilita aktivní, veškeré healovací efekty jsou posíleny o 30% za cenu, že rage už není přelívan do self-heal.) Velice zajímavý glyph, který bych používal jen v případě, že by mě healoval někdo hodně blízký komu mohu věřit  rabbit . Já se většinou spoléhám pouze na sebe a např. v 5man je tento glyph spíše vyřazení této ability z mého repertoáru. Poslední možnou volbou je zde Glyph of Maul (Abilita Maul zasáhne o 1 cíl navíc poloviční silou focus targetu). Ve většině případů tankuji pouze 1 cíl, a tak jsem zvolil jak jsem zvolil.

Minor glyphs:
                      Glyph of Unburdened Rebirth - Abilita Rebirth dále funguje bez činidla.
                      Glyph of Dash - Redukuje cooldown ability Dash. Vhodné např. u Shannoxe.
                      Glyph of Challenging Roar - Redukuje coolwodn ability Challenging Roar (plošný taunt) o 30sec.
Buchtys
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Mon Dec 12, 2016 6:21 pm

Nikdy by som nekritizival Infected Wounds u Guardiana, a Typhoon u Balančáka. Podľa mňa must have talenty na dané specy.

Ale zaujala ma absencia Endless Carnage. Si schopný v raide mať stále buff z Pulverize?
Ohľadom glyphov, Prime a Minor máš hlavné. Ale Major Glyph of Barskin je u PvE Guardiana úplne zbytočný. Glyph of Feral Charge je 1000-násobne užitočnejší, a to máš pravdu že Glyph of Feral Charge nič nepridá. Ty už máš redukciu crit chance, z talentu Thick Hide.

Ohľadom toho must have talentu, neviem ktorý má na mysli Tmok, no predpokladám Glyph of Frenzie Regen. Súhlasím s tebou, že pokiaľ tankuješ iba dungy, je lepšie ho nemať. No v raide, obzvlášť v 25m, je situácia iná. To ale nechám na posúdenie kompetentejších.

Z môjho pohľadu momentálne skôr potrebujeme Bala druida než Guardiana. Keby sme chceli aby si išiel ako main Bala, nevadilo by ti to, alebo chceš byť main Guardian?
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 274

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Bobbyy za Mon Dec 12, 2016 8:36 pm

Za ferala možná za balance z mého pohledu spíš ne. 2/7 hc na 10tce je nedostačující. Bosskilly taky nejsou nějak zázračný. Balance druida sice potřebujem ale neznamená to, že vezmem každýho který si podá přihlášku.
Bobbyy
Knight
Knight

Počet príspevkov : 53

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Buchtys za Tue Dec 13, 2016 11:03 am

Dyveina napsal:
1. Ale zaujala ma absencia Endless Carnage. Si schopný v raide mať stále buff z Pulverize?
2. Ale Major Glyph of Barskin je u PvE Guardiana úplne zbytočný. Ty už máš redukciu crit chance, z talentu Thick Hide.
3. Keby sme chceli aby si išiel ako main Bala, nevadilo by ti to, alebo chceš byť main Guardian?

1.  Dobrá připomínka. Musím uznat, že Endless Carnage je lepši volba než Fury Swipes. Talenty předělány.

2.  Z talentu Thick Hide dostanu 6% redukce meele critical hit chance. 6% mi nepřipadalo jako příliš mnoho. Kdyby šlo alespoň o 10%.
      Téměř po každém bosovi si prohlížím záznamy z Recountu a musím říct, že ve většině případů mám mnohem menší damage taken než ostatní tanci, klidně i o několik milionů.
      Zajímalo by mě, jak by vypadal Recount po absenci tohoto glyphu.
      Z Vašich komentář jsem ovšel usoudil, že se jedná o opravdu zbytečný glyph a nabízí se mi 2 možné varianty, tedy Glyph of Frenzied Regeneration nebo Gylpf of Maul.
      Osobně bych sáhnul po Maulu ale uvítal bych ještě komentář od Tmoka.

3. Nevadi mi mainovat balance druida. Za balance ovšem nemám tak našlapaný equip, na 4set bonus mi ještě chybí helma a trinkety by také chtěli pozměnit.

Uvítal bych také nějakou konstruktivní kritiku ohledně balance druida. Pokud mě chcete nabírat jako main balance, bylo by to rozhodně vhodné. Ve hře jsem přehodil eq. http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Buchtys
Buchtys
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Bobbyy za Tue Dec 13, 2016 11:14 am

Ok tak se tě tedy zeptám na přímo. Clippuješ dotky? Kdy? Podle čeho si hlídáš procnuté trinkety/enchy atd? Jak si kontroluješ tiky dotek na targetu? Máš na tohle nějaké addony které na screenu nejsou vidět ?(jediný addon který vidím je doba dotky na targetu-pokud ti to přesně ukazuje tiky tak se omlouvám)
Bobbyy
Knight
Knight

Počet príspevkov : 53

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Goldrin za Tue Dec 13, 2016 12:50 pm

Ahoj, jaký je rozdíl v rotaci na takovém Shanoxovi a Rhyolitovi ? co se týče eclipsy a rotace. Umíš lítat na Alysovi?
Vidím dobře, že nemáš nabindovaný combat ress?
Kdy odpaluješ houby a kdy stromečky?
Napiš mi tvé prio staty na balance, co ta zbraň, lepší ti ještě nepadla? Co říkáš na mastery x haste?
Jaké jsou biss trinkety pro tento content?
Proč talenty Gale Winds a Fungal Growth, kde je tak moc využiješ, že je máš?
Bosskilly ani nebude komentovat zatím...
To je zatím ode mě vše Smile

Naposledy upravil Goldrin dne Tue Dec 13, 2016 8:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tmok za Tue Dec 13, 2016 2:25 pm

Major: regeneration, maul, rebirth (Neříkám že to tak musí být, ale jsou nejpoužitelnější.)
-když už madness tak zruš talent na faerie a ty 2 body rozděl do full madness a fury swipes (Zase čistě má volba.)
-faerie fire stejně používáš počas encounteru (generuje celkem slušně threat)
Tmok
Marshal
Marshal

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kucko za Tue Dec 13, 2016 3:00 pm

odskúšať na nejakom alte, potom sa uvidí.
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 806

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Morby za Tue Dec 13, 2016 3:04 pm

Guardiana možná. Pokud bude tvoje sovička stát za to, jsem pro dát ti za ní šanci.

Guild Master

Počet príspevkov : 664

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Danyy za Tue Dec 13, 2016 9:20 pm

tanka človek dokáže posúdiť ľahšie keď ho vidí v akcii, dobrý tank/bala by sa hodil ale to záleží skôr na tom ako sa nám predvedieš na nejakom alt raide

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Buchtys za Wed Dec 14, 2016 3:05 am

Bobbyy napsal:Clippuješ dotky? Kdy? Podle čeho si hlídáš procnuté trinkety/enchy atd? Jak si kontroluješ tiky dotek na targetu?

Jak už jsem popsal v rotaci, dotky se snažím držet na targetu co možná nejdelší dobu. Moonfire (Sunfire) a Insect Swarm dávají 12 tiků během 12sec. Po odtiknutí posledního procu refreshuji dotky. Pří Solar Eclipse je dotka Moonfire přeměněna na Sunfire a její dmg je díky Mastery posilněn.

Používám trinkety Variable Pulse Lightning Capacitor a Necromantic Focus. Jedná se o trinkety, kterým není potřeba věnovat příliš mnoho pozornosti. Trinkety si žijí vlastním životem bez toho aniž bych je mohl nějak ovlivnit či se podle nich musel rozhodovat, samozdřejmě je lepší prvně nastakovat. Předešlé spínací nebo use trinkety jsem sledoval díky addonu PowerAuras. Z recountu mám vypozorováno, že na 5m dmg dokáže Capacitor udělit cca 350k. (rád bych otestoval i Volcano)

Addony, které používám: DBM, PowerAuras, Clique,  ElvUi, LoseControl, MikScrollingBattleText, Recount....

Díky addonu MSBT vidím veškeré procnutí a způsobený dmg kteroukoliv abilitou. Taktéž addon ElvUI mi přehledně ukazuje veškeré buffy a sepnuté enchy.

Goldrin napsal:
1. Jaký je rozdíl v rotaci na takovém Shanoxovi a Rhyolitovi ?
2. Umíš lítat na Alysovi?
3. Vidím dobře, že nemáš nabindovaný combat ress?
4. Kdy odpaluješ houby a kdy stromečky?
5. Napiš mi tvé prio staty na balance, co ta zbraň, lepší ti ještě nepadla? Co říkáš na mastery x haste?
6. Jaké jsou biss trinkety pro tento content?
7. Proč talenty Gale Winds a Fungal Growth, kde je tak moc nevyužiješ, že je máš?

1. Na Shannoxovi držím klasickou rotaci, tedy: 3x Wild Mushrooms ---> Force of Nature ---> Heroism ---> Wild Mushrooms: Detonate ---> Starfall ---> Moonfire ---> Inscet Swarm ---> Starsurge(na CD) ---> Starfire ---> Solar Eclipse(Activated) ---> Wrath ---> .......

Příští Starfall je vhodné zapínat na Lunar Eclipse díky Mastery posílení a Force of Nature na Solar Eclipse....

Rotace na Lorda Rhyolita je odlišná. Pokud se v éteru nevyskytují žádní Fragment of Rhyolit nebo Spark of Rhyolit, dodržuji svojí klasickou rotaci bez použití Starfall a Wild Mushrooms. Neustále sleduji DBM a cca 5sec před spawnutí mobek ihned nahazuji 3x Wild Mushrooms a po naspawnutí dám Detonate + Starfall. Jakmile se objeví Spark of Rhyolit, ihned focusnu ji.

2. Nikdy to po mně nebylo vyžadováno, teoritcky to umím ovšem prakticky nikoliv.

3. Otazníček na spodním baru Alt+C je macro na Kneel před Majordomem. Na tento bind ovšem patří combat ress, který jsem zapomněl přehodit.

4. Houby odpaluji chvíli po pullu, kdy jsem si jistý, že tank má bose pod kontrolou. Stromečky odpaluji prioritně před Heroismem nebo v rámci Solar Eclipse.

5. Hit rating(Spirit) ---> Haste ---> Mastery ---> Crit ......            Bohužel na zbraň se mi nepoštěstilo Neutral   Mastery x Haste se snažím držet v určité rovnováze. Pokud vím, že dosáhnu na další haste cap, využiji toho.

6. Nevím jaké jsou biss ale já osobně bych zvolil asi Darkmoon Card: Volcano + Variable Pulse Lightning Capacitor.

7. Trochu jsem se zamyslel a ještě poupravil talenty a jeden glyph. Fungal Growth jsem nechal na 1 talent bod a Gale Winds na 2 body. Oba tyto talenty využiji především u Ragnarose na abilitu Splitting Blow.

Tmok napsal:Major: regeneration, maul, rebirth (Neříkám že to tak musí být, ale jsou nejpoužitelnější.)
-když už madness tak zruš talent na faerie a ty 2 body rozděl do full madness a fury swipes (Zase čistě má volba.)
-faerie fire stejně používáš počas encounteru (generuje celkem slušně threat)

Myslím, že máš pravdu a vše jsem už změnil. Děkuji.
Buchtys
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Javierka za Thu Dec 15, 2016 12:02 am

Ci soudis dmg taken za sebe a jiny tanky, tak me zajma ci to byl take druid (pokud jina class, tak napis)... Pokud dle boss killu vidis mensi dmg taken do fekala tanka od ostatnich fekal driudu, byl bych rad za link ci nick daneho druida tanka...
Jinak zatim jako za cloveka jsem PRO (ma rozumne argumenty v obou specech, jen ja soudim tanka a cloveka)...

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tmok za Thu Dec 15, 2016 1:07 am

Javierka napsal:Ci soudis dmg taken za sebe a jiny tanky

Můžeš porovnat mojho old tanka 371 Hpriest u obou >ZDE<
A Buchta 381 >ZDE<

Ale takové to porovnávání není objektivní.
Jinak za sebe jsem PRO TEST raid.
Tmok
Marshal
Marshal

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Miakhaliffa za Thu Dec 15, 2016 1:10 am

Buchtys napsal:
Bobbyy napsal:Clippuješ dotky? Kdy? Podle čeho si hlídáš procnuté trinkety/enchy atd? Jak si kontroluješ tiky dotek na targetu?

Rotace na Lorda Rhyolita je odlišná. Pokud se v éteru nevyskytují žádní Fragment of Rhyolit nebo Spark of Rhyolit, dodržuji svojí klasickou rotaci bez použití Starfall a Wild Mushrooms. Neustále sleduji DBM a cca 5sec před spawnutí mobek ihned nahazuji 3x Wild Mushrooms a po naspawnutí dám Detonate + Starfall. Jakmile se objeví Spark of Rhyolit, ihned focusnu ji.

7. Trochu jsem se zamyslel a ještě poupravil talenty a jeden glyph. Fungal Growth jsem nechal na 1 talent bod a Gale Winds na 2 body. Oba tyto talenty využiji především u Ragnarose na abilitu Splitting Blow.

jak vis, kde se u rhyolitha spawnou addky kdyz davas houby pred spawnutim?

jak fungal growth ovlivni sons of flame v transit fazi?
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 87

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Danyy za Thu Dec 15, 2016 1:16 am

ako som písal u tanka som za test, bala nech posúdia iný (žiaľ ja do konca ďalšieho id nemám možnosť sa dostať na nejaký alt raid, škola, práca, skúšky)

Danyy
Tank leader
Tank leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Buchtys za Thu Dec 15, 2016 12:28 pm

Javierka napsal:Ci soudis dmg taken za sebe a jiny tanky, tak me zajma ci to byl take druid (pokud jina class, tak napis)... Pokud dle boss killu vidis mensi dmg taken do fekala tanka od ostatnich fekal driudu, byl bych rad za link ci nick daneho druida tanka...
Jinak zatim jako za cloveka jsem PRO (ma rozumne argumenty v obou specech, jen ja soudim tanka a cloveka)...

Statistiky posuzuji vůči každému tanku (DK, Pala, Warr, Druid). Vím, že je to dost neobjektivní a nedá se tím příliš dobře řídit. I přesto si myslím, že výsledky mám uspokojivé. Důkazů v bosskilech příliš mnoho není, jelikož ten raid většinou probíha tím stylem, že jsem nabrán jako balanc a po pár wipech nabídnu roli tanka a toho horšího v podstatě nahradím s tím, že v recountu vždy vidím obrovské rozdíly. Pro info, mám ještě druida na hordě ZDE.

Znám pár dobrých druidů a prolistoval jsem si historii jejich bosskilů a jsou srovnatelné s mýma => nedá se říct, že bych příliš vynikal pale

Miakhaliffa napsal:
Buchtys napsal:

jak vis, kde se u rhyolitha spawnou addky kdyz davas houby pred spawnutim?

jak fungal growth ovlivni sons of flame v transit fazi?

Houby před spawnutím dávám jen pokud jdu se svým raidem. Ranged + heal stojí vždy na kupce a v 99% se addky spawnou když né na nás, tak alespoň poblíž a míří přímo k nám. V cizím raidu spíš vyčkávám než se shromáždí a poté vysadím křemenáče.

Účinky Fungal Growth i Typhoon klasicky ovluvňují addky (Slow effect + knock back) s tím, že při přechodu do druhé fáze addky zmizí. (Nejsem si jist, zda jsem úplně porozumněl tvé otázce.)
Buchtys
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Javierka za Thu Dec 15, 2016 3:03 pm

Dekuji za reakci... Prave classy porovnavam moc nejdou dmg takenu, ale druid vs druid jo a moc velky rozdili nejsou... :-) jak jsem psal, sove nerozumim a tank se mi libi... Jsem PRO TEST (je mi jedno za co, vypada rozumne a podle me ovlada zminene spece)

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Goldrin za Fri Dec 16, 2016 2:47 am

Svými odpověďmi si mě vůbec nepřesvědčil o znalosti své classy + slabší progress, za mě teda PROTI, nevidím žádný přínos raidu, co se sovy týče. Za guardiana NEUTRAL
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Miakhaliffa za Fri Dec 16, 2016 3:32 am

to same co goldrin, nelibi se mi to, pripada mi ze tomu moc nerozumis takze ve vysledku tvuj vykon nemuze byt dobry

spis proti, pripadne muzes presvedcit o opaku na testu
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 87

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Buchtys za Sat Dec 17, 2016 7:15 pm

Mohu počítat s test raidem nebo jste se už rozhodli ?
Buchtys
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Terorizt za Mon Dec 19, 2016 7:40 pm

Za sovu proti (neznalosť/tvoj progress/prínos)..za tanka neviem posúdiť.

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 137

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Danyy za Thu Dec 22, 2016 2:36 pm

čau, mohol by si mi už odpísať či už v hre alebo na správu tu na fóre?

Danyy
Tank leader
Tank leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru