Bleks - Shadow Priest-PRIJATÝ

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Bleks - Shadow Priest-PRIJATÝ

Příspěvek  bleks za Sat Dec 17, 2016 7:26 pm

Nick postavy: Bleks

Class Priest

Koupená nebo vyexpená postava: koupena cca pred 2ma lety (naposled jsem na twinstaru expil tak 3 roky zpet)

Zkušenosti s progresem: 13/13hc a 6/7hc ragnaros lehky progres (asi 10 pulu)

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: wow hraju od tbc zde na twinu (cca 2 mesice po mem zacatku byl pusteny wotlk), priesta hraju priblizne 2 roky

Stav tvého equipu, ilvl: 384 shadow /holy gear mam taky, ovsem krom HC alakira jsem nechodil healovat takze to neumim, co se tyce legendarky tak sbiram cindery, momentalne 453/1000

Talenty: 10/0/31 to snad ani jinak naklikat nejde

Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://ctrlv.cz/qUqx

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: nejsem uplne zastance vypisovani theorycraftu, tak sem vypisu takove ty zaklady co zna snad kazdej sh priest.
17%hit cap-intel-haste-mastery-crit, haste cap 31,26% na tiky dotek, masterku tak aby bylo cele cislo, popripade na 0,5. (priklad:19%+, 20,5%+)
pouzivam MF, MB, VT, DP, SW:P, SW:D MS situacne (dmg addu u bethiny, u raga), dotky uptimuju podle procu, cd dle potreby, kdyz fakt bude nekdo trvat na potrobnejsim pokecani o sh, rad se pobavim na TS.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS mam, mikrofon taky, povinne addony netusim co je, ale asi atlas loot, skada a dbm, pak tmw, reforgelite, bartender.

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: raid time vyhovuje, vice v "neco o sobe"

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: od guildy ocekavam kvalitni raidy, dospelejsi kolektiv, tim padem i pristup k danemu hraci, jistou davku tolerance a predevsim zabavu, protoze o tom wowko je. chci dosahnou samozrejme uspesneho pokoreni kazde pve instance a bosse, chci chodit raidy s partou pohodovych lidi a bavit se.

Předchozí guildy  (důvod odchodu): za pusobeni na tomto serveru jich bylo nekolik, ale zminim soucasnou-underrated. guilda vicemene plna retardu, ovsem najde se tam i par normalnich a pohodovych lidi, kteri tam jsou vicemene jen kvuli progresu, raidy stoji zahovno, takze asi chapete ze takove raidy nechci chodit.

Znáš někoho z EXALTED? bohuzel neznam, ale jako pohodar se rad seznamim se vsemi

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? tak uz tu nejaky patek hraju, takze jsem mel jiste vedeni o guilde

Něco o sobě Jmenuju se Ondrej, je mi 23 let, bydlim s brachou a s pritelkyni v pronajatem byte, coz me pekne sere, rad uz bych dostal hypoteku a koupil barak, pracuju jako obycejna spodina lidstva (delnik)ve fabrice a ziju od vyplaty k vyplate, taky trochu cvicim a nezeru jak prase. co se tyce prace, ne vzdy bych mohl byt pritomny na hlavni raid skrz 12ti hodinove smeny, ovsem samozrejmosti je vcasna omluva nepritomnosti. samozrejme kdyz bych nebyl hlavni raid, rad se prislibim na altovni run v den, kdy mam volno. fotku posilat zatim radsi nebudu, jsou dve moznosti, bud by jste se poblili z toho hnusnyho ksichtu a nebo by se do me i hetero kluci zamilovali a to si myslim ze je zatim nevhodne. pripadne dotazy rad zodpovim, nemam problem prijit a pokecat na TS (mozna v pozadi uslysite jak drzkuje mlada ze zas sedim u toho pocitace a nebo ze jsem hajzl co nic nedela apod, tak to ignorujte).

alti - Blekson-384 retri-380 prot, Bleksna-377 furyTG/prot 376, dle potreby raidu a volneho casu muzu jit s cimkoliv. blekson je momentalne muj main, ale podle potreby guildy co vam schazi se hlasim za sh, je mi jedno co budu hrat, kdyz ty raidy budou pohodove a na urovni. obe tri postavy hraju vicemene stejne rad, na wara ale celkem kaslu takze ho moc nehraju.

predem diky za odpovedi a reakce, at uz budou pozitivni, nebo negativni,
slainum zdar
Bleks

bleks
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bleks - Shadow Priest-PRIJATÝ

Příspěvek  Hannele za Sat Dec 17, 2016 11:20 pm

Neznám tě?

www.warcrafthuntersunion.com
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1536

Zobrazit informace o autorovi http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  bleks za Sun Dec 18, 2016 12:05 am

to nevim, mozna z afkovani ve sw pred bankou Very Happy jinak mi tve nicky co mas uvedene nic nerikaji, to se omlouvam. dalsi moznost je treba z hordy, kde jsme hrali delsi dobu, na alianci jsem cca mesic.

bleks
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Bobbyy za Sun Dec 18, 2016 1:14 am

Hezky napsaná přihláška. Za mě PRO . Sh priest je nedostatkové zboží.
Bobbyy
Knight
Knight

Počet príspevkov : 53

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  bleks za Mon Dec 19, 2016 7:59 pm

dik. jen by me zajimalo jestli se jeste bude nekdo vyjadrovat, ocividne to uz mel nekdo 170krat rozkliknute a zatim jen 2 komentare.

bleks
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Terorizt za Mon Dec 19, 2016 8:31 pm

Až na ten odstavec neco o sobe dajme tomu, na alt raid by sme si ťa mohli odskúšať..

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 135

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  bleks za Mon Dec 19, 2016 8:45 pm

supr, tedka mam povinnou dovolenou, takze staci jen napsat kdy a budu tu

bleks
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Terorizt za Wed Dec 21, 2016 1:10 pm

Vyskúšame si ťa prijatý na test.

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta http://exalted.9forum.info/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 135

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics