Shirim - hpala, Reshim - BDK - PRIJATÝ

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Shirim - hpala, Reshim - BDK - PRIJATÝ

Příspěvek  Shirim za Fri Mar 24, 2017 12:15 am

Nick postavy:  Shirim _ http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Shirim
                         Reshim _ http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Reshim
Class: Holy paladin, Blood DK
Koupená nebo vyexpená postava: Pala vyexpen, psk dk
Zkušenosti s progresem:
FL 6/7HC
Zatim potvrzujeme killi, začali jsme s progresem fl nedávno. HC rag bez progressu, spíš než cokoli, jsme měli problém s hledáním lidí do raid grupy. Neustále se měnící setup lidí neposunoval progress daleko.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
Asi přes osm let. Pouze střídání free serverů. Na offíku jsem nehrál. Na tein jsem přišel přesně, jak otevřeli fl. Po vyexpení přišli prázdniny, jsem byl na konci světa bez internetu a bez wow odkázán jen na potěšení z brigády. Pauza byla pak i delší, začal jsem aktivněji hrát v půli/konci podzimu. Holy palu mainuju co pamatuju, s bdk jsem začal pravda nedávno, asi 3-4 měsíce zpět.

Stav tvého equipu, ilvl: pala holy 384 / r3 380
                                         dk blood 382 / frost 372

Talenty: dk http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Reshim&gn=Jokers+Originals (co jet a co nejet je na serverů mnoho bdk, co píšou jak je toto lepší jak tohle a seš noob, jak nepoužíváš tamto. Ale pro tenhle setup mám načteno mnoho fór, a v encounterech jsem kvůli tomu nenarazil na větší problémy)
              pala http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Shirim&gn=Jokers+Originals
Screen ui z raidu/dummy s dbm timery(idealně s FPS v raidu):

mám to jako omalovánky, já vim, ale je to prostě ui, na které jsem si zvykl.

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
palu jedu na spirit, soft haste cap, mastery, crit. Proč nejedu spirit haste? no, vypisovat to nechci. Bych unudil každého, pokud bych začal vypisovat všechny informace, které jsem so k tomu hledal, tak ... Na heal zatím z mé strany raid nikdy nepadal, tak zatím nehodlám nic měnit.
Dk jedu na avoidence plus hit a expe cap, abych z toho udělal min aspon nějaký pomocný dmg pro raid. Buildy typu full dmg eq, max dmg jsem neskoušel.
TeamSpeak. Mikrofon. Addony: nezbytné ano (dbm, gtfo a pod) + mnoho dalšího pro zpříjemnění game play, ts, mikrofon používám
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano, zcela ideálně

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Raiders of the darkness -  po příchodu na server to byla naše první guilda. Nepřidávali jsme se k jejich raid grupám, skládali jsme svojí. Poté, co nedali našemu raid leadru prava na nabírání do guildy, ke konci podzimu, aby jsme si lidi, co jsem na worldu si vyzkoušeli mohli rovnou nabírát do guildy, jsme odešli do jokeru, kde sme ted, abychom měli port a mass ress.
Znáš někoho z EXALTED? Danyho, jsme mu jeden čas hodně prodával volatile life
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Přes armori jsem si hledal guildy s ragem hc a počítal, kolik tak bývá lidí ingame online k večeru přes who, jestli to není extra mrtví.
Něco o sobě: Studuji v Ústí třetím rokem na ujepu. Ve volném času hraju max wow, mě jiné hry fakt neberou. Spíš ubíjení času do státnic než nějaké specifické koníčky. Jak je jaro, by to možná chtělo začít tenis x)

Naposledy upravil Dyveina dne Thu Mar 30, 2017 12:46 am, celkově upraveno 4 krát (Reason for editing : Times change)

Shirim
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shirim - hpala, Reshim - BDK - PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina za Fri Mar 24, 2017 1:20 pm

Shirim napsal:
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Pro alt raidy ano
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Na server jsme přišli z jiného freečka asi jako 5 lidí, co jsme tam spolu hráli přes rok určitě. Ke konci podzimu se začali aktivnějí zajímat o progress fl, s tim, že do dnes jsme mívaly problémy s nalezením hráčů. Přeze všechno jsme dali 6/7 hc fl, s tim, že máme raid taim v neděli a středu od sedmi do jedenácti. Nehledám pro palu ani tak main grupu, ani tak main grupu pro dk, asi bych se netrefil do raid taimu, i když podle možností bych to přehodnotil. V guildě co jsem, jsme jen kvůli guild perkům, jinak s nima nechodim nic. Ono, chtěl jsem prostě do aktivní guildy, kde sou lidé, co mechanice hry rozumí. Pro případ, kdyby nám odpadl někdo v main grupě, abych mohl pohledat v guildě někoho s altem, co by kvalitně pokryl roli náhradníka s altem. Kdy lidé v mojí guildě snad davaj 2/7? ani nevim.

Ak čítam správne, zaujímaš sa o guildu kde by si si dal svoje postavy. Primárne by si sa zaujímal o raid s kamarátmi a sekundárne by si raidoval s guildou keď by sa ti to nekrylo. Prípadne aby si mal lepšie kontakty na ľudí, ktorí by altmi mohli doplniť váš raid. Alebo chápem nesprávne?

Počkám si na odpoveď, a potom sa vyjadrím k Holadinovi.
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 264

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Shirim za Fri Mar 24, 2017 2:33 pm

Přesně takto sobecky to zní. Proč vyloženě nenechat raid grupu co mám a nejít přímo k vám je, že nevím popřípadě, jak by se mi v nové grupě raidovalo. Nechajíc svojí raid partu, po jednom nezdařeným id mě vykopnete se slovy: ,, seš noob, neumíš to'' nebo během pullu bude neustále někdo mluvit na ts mimo věc(nevím jak to u vás je, ale tohle rozdejchávám těžko). Pak budu psát svý partě, jestli by mě nevzali zpátky, že mi to tam nevyšlo. Kdybych neměl vůbec jinou možnost, takto hloupě bych to nepsal. Bych se prostě snažil mainovat hpalu bez zbytečných řečí. Gilda co jsem, to sou lidi, co to sice hrají dlouho dobu, ale nechápou mechaniku hry, postav, spellů. Těžce se hledá guilda, co si vybírá jen takové hráče. Na druhou stranu, přijít sem jako nováček, s doexpenou postavou, kde bych vzal tu vaší první podmínku 380+ ilvl. To je taky odkázání na běhání s bůh ví pugem a farmením gearu. Tak jako guilda bere hráče na odzkoušení, tak jsem se sobecky chtěl přidat k vám, abych zjistil, jak přesně to u vás vypadá.

Shirim
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Danyy za Fri Mar 24, 2017 8:17 pm

Osobne nemám problém aj so skupinovými prihláškami, sám som tak prišiel do exalted, ale vysvetlite mi obaja jednu vec, podáte si prihlášku a ty si v podstate napísal že nehľadáš raid grupu pre palu a ani pre dk, Scurpy nám v podstate povedal že momentálne s mainom u nás raidovať nebude aj keď ho prijmeme ale možno v budúcnosti.
scurpy napsal:momentalne bych se jeste venoval sve grupe s huntem ale mozna kdyz bych se nekde u vas ukazal treba bych se pridal s huntem by se videlo no
Takže moja otázka je čo nám obaja ponúkate keď ste sami napísali že máte svoju externú raid grupu a nechystáte sa ju opustiť

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 84

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Shirim za Fri Mar 24, 2017 8:39 pm

Prvotní nápad byl, dostat alty do vašeho alt runu a podívat se, jak to tam vypadá. In game pořád odkazujete na fórum, tak jsem napsal. Vidím, že to asi nebyl promyšlený plán. Měl jsem něco takového čekat. V budoucnu, pokud by nám vycházeli raidy, můžeme swapnout mainy s altama, a upravit tak raid time, abychom se trefovali do vašeho raid taimu, ale už mi tímto bylo odpovězeno v poustu předem, že netolerujete skládání raidů mimo guildu. Tak vidím, že tohle se zrovna nedostane nikam. Netuším, jak smazat žádost. Sry, že jsem to takto blbě zkoušel a prosím o vymazání přihlášky

Shirim
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Fri Mar 24, 2017 9:34 pm

Pravidelne chodíme 2 party, ktoré posledné ID zabíjajú Raga hc. Do týchto párt sa dostanú iba maini a schopný alti. Verím že kľudne aj novo prijatý main by sa sem mohol rýchlo dostať.

Ale niekedy zložíme aj alt partu, ktorá sa nie vždy podarí čisto guild. Včera sme síce boli čisto guild, ale pamätám na jedného world hunta ktorý raz s nami išiel, ktorému procli asi 4 hc killy. Predpokladám že ste mysleli skôr tento raid. Ak áno, v prípade pokračovania vášho záujmu vám neviem zaručiť jeho pravidelné skladanie.

Ale v prípade pokračovania vášho záujmu pokračovať v prihláške by ste museli mať aj záujem raidovať s nami.
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Sun Mar 26, 2017 2:54 pm

Poprosím vaše vyjadrenie. Definitívne sťahujete prihlášku, alebo s ostatnými členmi vašej raid party zvažujete skupinovú prihlášku?
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Danyy za Sun Mar 26, 2017 5:14 pm

Dyveina napsal:Poprosím vaše vyjadrenie. Definitívne sťahujete prihlášku, alebo s ostatnými členmi vašej raid party zvažujete skupinovú prihlášku?

Dyve, rozprával som s nimi cez /w a na TS, vydiskutoval som si s nimi nezrovnalosti, podal som im možný návrh (vravel som ho v piatok na ts pred skladaním raidu); a dnes/zajtra by sa mi mali ozvať

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 84

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Shirim za Mon Mar 27, 2017 1:57 am

Bavily jsme se o tom, ale né všichni by s přestupem souhlasili. Momentálně nám asi vychází docházka ve středu, kde asi vemen a nyní tu skupinu rozpustíme. Začalo asi jaro, najednou jeden nemůže a druhej už je unavenej. Pokud po mé trapné přihlášce, by byla možnost, abych se k vám ještě přidal, tak bych byl rád. Pokud ne, si skusim najít něco jiného.

Shirim
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Mon Mar 27, 2017 4:34 pm

Takže vyjadrenie na môj post, zvažujete prihlášku, resp chcete pokračovať v prihláške. Koľkí, to je na vás.

Osobne mi nevadí počkať. S Danym ste komunikovali, na TS vám povedal viac ako my tu napíšeme, a je tam lepší priestor na diskusiu aby sa zúčastnení pochopili.

Napadlo mi že ak by ste v stredu potrebovali niekoho, mohli by ste sa spýtať u nás v guilde, No neviem ako na tom budete vy s ľuďmi, ani kto bude u nás online. Ja už teraz viem že lognúť budem môcť najskôr 20:00, pri dobrých spojoch.
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Thu Mar 30, 2017 12:46 am

PRIJATÝ
V raide skôr uvidíme čo v tebe je.

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta http://exalted.9forum.info/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics