Hypertanzee - Restoration/Balance/Feral (dps,tank) - PRIJATÝ

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Hypertanzee - Restoration/Balance/Feral (dps,tank) - PRIJATÝ

Příspěvek  Hypertanzee za Thu Apr 06, 2017 7:01 pm

Nick postavy: Hypertanzee
Class Druid
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: BoT 4/5 BwD 5/6 HC FL 6/7 HC
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoWko hrám už asi 6rokov začínal som na Narniase na Wotlku časom som sa dostal na Twinstar na Cataclysmu
Stav tvého equipu, ilvl: Restoration 384/ Feral Tank 380
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Hypertanzee&group=1
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Z raidu nemám bohužial žiadny screen iba low raidy s low eq
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Povodne som mal Night elfa druida mal dobré využitie pre survivality koli shadowmeltu keby náhodov niekto pomne vybehol taktiež koli 2% dodge chance do mojho tank specu. Nedávno som to zmenil na worgena pre maximalizovanie healingu koli 1% crit chance naviše a takžieš k maximalizovaniu dps v balance.
Rotácia - Na tanka rozhodiť lifebloom primárne na main tanka 100% up time koli Revitalize ak sa vydarí situacia nechať lifebloom explodovať na prehealovanie tanka. Reju hádzať do raidu primárny healing spell vždy držim na 3a viac targetoch koli zrychlenemu castu nourish. Nourish spam spell ked nieje potrebný overhealing alebo velky healing raidu. Wild Growth spam spell dávať na cd. Swiftment  použiť na target okolo ktorého je viac hráčov koli talentu Enflorescent. Regrowth/healing touch ked procne Clearcast (healing touch ešte v prípade ak tank dostáva očakávane velké rany) Tree of Life použivať vždy ked sa dá maximalizovať healing večšinou pri plošných speloch od bossa. Všetko sa samozrejme mení podla situacie kedže healer healuje  a netočí rotáciu.
Staty - Intelect je samozrejmosť 12.5% haste soft cap zvyšok do mastery  (spirit soft cap)
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony (Omen, DBM, GC, EPGP): TeamSpeak mám plne funkčný + Mikrofón / Addony mám prípadne viem stiahnuť ovládam ich ešte s wotlku
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid Time maximálne super kedže presne vtedy mám volno
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Určite od vás očakávam profesionálny prístup na ktorý som bol zvyknutý s Wotlku. Raidleader je svätý a pri pulle sa nerieši paradajková polievka ( If u know what i mean).
A určite chcem dosiahnuť maximálnu znalosť svojej classy ktorú získam iba progresom niečoho tažšieho ako dávam teraz čiže progresom Ragnarosa HC. Taktiež chcem získať vrchné priečky v hps a tým dokázať že ovládam nie iba stereotipné taktiky ale aj prisposobenie spellov raidu
Předchozí guildy  (důvod odchodu): SFU podaná prihláška (schválená) nemôžem zastaviť in game nikoho online kto by bol somnou ochotný doriešiť všetko na čom sme sa dohodli/ Underrated (zamietnutá) Velký počet druidov
Znáš někoho z EXALTED? Nie neznam (aspon dúfam ak ano ospravedlujem sa Very Happy )
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? šiel som s kamarátom von a popri reči mi spomenul že či viem že existuje na twine guilda s narniasu a kedže Narnias bol server mojho detstva tak som tu musel isť teda minimálne skúsiť to Smile
Něco o sobě Som 15ročný chalan ktorý  hrá wowko už dosť dlhú dobu a vie ako to hrať vie čo chce dosiahnuť ako v reallife tak i vo wowku. Som dosť priatelský a vždy viem zdvihnúť náladu hlavne ked ma spoznáte Very Happy.
A aj po 3rokoch mám stále srdce na Narniase kedže tam som zažil neskutočne vela zážitkou s hráčmi a tam som spoznal aj človeka ktorý mi dal dovody učiť sa wowku bez neho by som možno bol 15 kinder čo by hral DK v pvp geare a chodil by som iba bhčko Very Happy  

K prihláške !
Ak by tu bola akákoľvek možnosť aby ste ma zaradily do progresu 10man instancií bol by som fakt vdačný kedže viac sa mi páči healovanie v 2ch ako v 5tich v 10man je viac zodpovednosti.
Takže ak by ste do budúcna plánovali 10man HC grupu alebo už ju aj máte len vám chýbajú ludia som pro Smile
Hypertanzee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hypertanzee - Restoration/Balance/Feral (dps,tank) - PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina za Thu Apr 06, 2017 7:47 pm

mám pár otázok na teba:
- 99% main raidov máme +5% spell haste, ako ovplyvní táto informácia tvoje staty?
- SM iba tak aby Efflo bolo pod skupinou hráčov, alebo niekedy aj čisto iba pod jedného (napr tanka)?
- spirit soft cap?
- je nejaký fight kde máš problémy s manou, alebo všade ti v kľude vystačí?
- prihláška SFU je momentálne v akom stave? nie som na ich fóre, takže neviem kedy si ju podal/bola vyriešená

screen UI môže byť aj z bg, alebo 5-manu, screen UI z raidu je ideálne, ale nie nevyhnutné
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 274

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kucko za Thu Apr 06, 2017 8:06 pm

Momentálne máme dve 10m party na 7/7hc, sem tam tretiu 2-3/7hc.... 25m nechodíme.
Jedna väčšinou začína v piatok 20:00, druhá sobota 20:00. To k informáciam, ktoré nie sú aktualizované.

K veci, ak nie si taký typický 15-ročný kid, čo robí bordel a zjedol celú múdrosť sveta, tak prečo nie. Ak ním si, tak sa sem určite nehodíš a pravdepodobne ani nebudeme mať záujem.
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 806

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Hypertanzee za Thu Apr 06, 2017 8:48 pm

Tak to že nechodíte 25many je premňa úplne úžasne kedže je to suber + vaš RT
Ano mám 15 a niesom typický Very Happy zjedol som múdrosť sveta azeroth ale iba pokial viem odpoveď nehádam sa o niečom čo neviem iba o niečom čo viem a mam odskúšané A každú radu od človeka čo vie viac ako ja si vážim. Vlastne preto sa hlásim kvám kedže sa chcem naučiť niečo nové
Hypertanzee
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Zanny za Thu Apr 06, 2017 9:39 pm

Nejsem proti vyzkoušet tě na nějakých volnějších raidech, jestli souhlasí i ostatní tak proč ne...

Meleedps leader

Počet príspevkov : 160

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Hypertanzee za Fri Apr 07, 2017 6:05 am

Dyveina napsal:mám pár otázok na teba:
- 99% main raidov máme +5% spell haste, ako ovplyvní táto informácia tvoje staty?
- SM iba tak aby Efflo bolo pod skupinou hráčov, alebo niekedy aj čisto iba pod jedného (napr tanka)?
- spirit soft cap?
- je nejaký fight kde máš problémy s manou, alebo všade ti v kľude vystačí?
- prihláška SFU je momentálne v akom stave? nie som na ich fóre, takže neviem kedy si ju podal/bola vyriešená

screen UI môže byť aj z bg, alebo 5-manu, screen UI z raidu je ideálne, ale nie nevyhnutné

- 5% haste buffom dosiahnem dalši cap čo je uplne super náramne mi to zvýši healing prípadný intent od locka kroí na Rdruidovi procuje tak že ho mam vlastne nonstop zvýši healing hodne.
- SM je výhoda dať pod target kde je viac ludi no nieje to pravidlo kedže druid je hotkar ma iba par quick cast spellov ktorími može zachraniť situaciu napriklad na shanoxovi ked tank dostane pod 50% hp neriešim a davam SM.
- Spirit soft cap. Tým myslím moj soft cap zatial mi stačí 2100spiritu. samozrejme chcem isť vyššie ale ešte mi treba pár itemov.
- Fight mám problém s manou iba ked nieje v grupe priest hlavne sa to týka bossfightu s bethinou kedže tam healujem nepretržite (ono to je aj potom vidieť na konci v recounte) a kedže nieje v raide priest nemožem skombinovať Back encahnt s power torentom + hymna kde mi inervate vráti viac ako 50% many ak je v raide priest tak možem healovať nepretržite stále.
- Prihláška v SFU je v takom stave že tam môžem isť za predpokladu že nájdem niekoho kto ma vezme bohužial nikoho takého som nenašiel tým pádom na prihlášku kašlem Smile
- ak može byť teda ten screen aj s 5manov alebo bg tak do večera vám ho sem pošlem kedže dnes neviem ako dlho budem v škole samozrejme na fóre budem aktívny keby ste mali nejaké otázky
Hypertanzee
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Almie za Fri Apr 07, 2017 2:04 pm

Mam dneska v práci lehárko, takže si pro zajímavost pročítam tvoje předchozí přihlášky (a že jich je!) se kloním spíš k proti. Důvody? Namátkou vybírám:
Hypertanzee napsal:Volám sa Mário mam 15 mám velmi výbušnú povahu
Hypertanzee napsal:Povahu ani vek si nezmením
no s takovým přístupem opravdu ne.

Hypertanzee napsal:som za každú srandu ale vie ma NESKUTOČNE nahnevať zlý prístup ku hre flákanie alebo nedotiahnuté detaily
a navzdory tomu ses k nám hlásil s nedoexpenou postavu (dobře, to není detail) a k SFU bez profky. Nemusíš na to nijak reagovat, je to přece jenom vytržené z kontextu, jenom mam kvůli takovým drobnostem určité pochyby.

K tvojí aktuální přihlášce, mam pocit, že resto druida nepotřebujeme (už jenom Dyve má dva) a ostatních healů je taky dost, často musí chodit za dmg. Šikovná sova by se hodila, ale podle bosskillů za ní moc zkušeností nemáš. Ale pokud tě bude ochotný RL vzít do nějakého test raidu, tak proč ne. Třeba jsi šel do sebe Very Happy
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 70

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Rio za Fri Apr 07, 2017 6:34 pm

Změnu povahy zařídí ženská a věk se aktualizuje sám každý rok Very Happy

Rio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Hypertanzee za Sat Apr 08, 2017 1:27 pm

Rio napsal:Změnu povahy zařídí ženská a věk se aktualizuje sám každý rok Very Happy
Ženskú už mam teraz musim počkať na aktualizáciu veku Very Happy
Hypertanzee
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Sat Apr 08, 2017 6:51 pm

Riešiť svoj mana regen tak, že sa budem spoliehať na priesta v parte, na 10m raide, mi príde neprofesionálne. Áno, na spoluhráčov treba spoliehať, ale v tom že spravia svoju robotu a nie že mi "musia" pomôcť udržať si manu. Back ench + Power Torrent + hymna na manu + Inner je krása, no hneď vidím situácie, že Int procy sa neprekryjú, alebo keď sa prekryjú máš CD na Inner alebo priest má cd na hymnu.
Dark Intent healeri nedostávajú, rozhodne nie na FL. V 10m raide máš max 1 locka, a ten boostne iný spell dmg. Boostovať heal netreba. Ak sa vo FL wipuje na low heal, tak chyba je v healerov (eq, skill, ...). Áno, buff u resto druida procuje veľmi dobre, ale tak isto aj u Sh priesta, F mága.

Večer skúsim v hre/na TS zohnať ďalších ľudí z vedenia. Healerov mám teraz celkom dosť, ale vidím možnosti.
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Hypertanzee za Sat Apr 08, 2017 7:15 pm

Dyveina napsal:Riešiť svoj mana regen tak, že sa budem spoliehať na priesta v parte, na 10m raide, mi príde neprofesionálne. Áno, na spoluhráčov treba spoliehať, ale v tom že spravia svoju robotu a nie že mi "musia" pomôcť udržať si manu. Back ench + Power Torrent + hymna na manu + Inner je krása, no hneď vidím situácie, že Int procy sa neprekryjú, alebo keď sa prekryjú máš CD na Inner alebo priest má cd na hymnu.
Dark Intent healeri nedostávajú, rozhodne nie na FL. V 10m raide máš max 1 locka, a ten boostne iný spell dmg. Boostovať heal netreba. Ak sa vo FL wipuje na low heal, tak chyba je v healerov (eq, skill, ...). Áno, buff u resto druida procuje veľmi dobre, ale tak isto aj u Sh priesta, F mága.

Večer skúsim v hre/na TS zohnať ďalších ľudí z vedenia. Healerov mám teraz celkom dosť, ale vidím možnosti.

Je pravda čo pišeš Smile spoliehať sa na ostatných nemožno skor som tým myslel kritické situacie napriklad ked zomriem na boost many po včerajšom FL som nemal jediny problem s manou na každom pulle som mal približne 30% many na konci (pomerne blbá parta) Inervate kombinujem primarne s power torentom a back enchantom lebo na ten sa spolieham sám
- ešte sa mi v FL nestalo že sa wiplo na low heal Shanox/baleroc/major/ragnaros healnem vlastne solo na alysovi krásne vydno komu zomiera polovica party a bethina je trošku kritickejšia kedže nemožem prehealovať sám všetko ked fight trvá dlho. Každopádne u vás myslim že problem že moj spoluhealer bude low nehrozí takže problem s manou alebo low healom problém nebude
- Dalej podla reakcie usudzujem že by ste ma brali viac ako Balance a v tom prípade budem musieť nabrať ešte nejaký ten eq lebo balance bol jeden s mojich offov ale možností mám vela a nemám žiadny odpor voči akemu kolvel playstylu Druida takže sa kludne prispôsobím tomu čo budete potrebovať vy
Hypertanzee
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Sat Apr 08, 2017 8:51 pm

PRIJATÝ na test.

Main Resto. Off spec, prípadná zmena main a off specu sa keď tak dorieši neskôr, keď ťa uvidíme v raide.

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta http://exalted.9forum.info/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics