Kapitanfuzik-Blood DK - LOCKED

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Kapitanfuzik-Blood DK - LOCKED

Příspěvek  Fuzik za Wed May 03, 2017 10:11 pm

Nick postavy: Kapitanfuzik
Class BDK
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpena
Zkušenosti s progresem: FL 2hc progres 4hc
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: za BDK hram priblizne 6 mesiacov
Stav tvého equipu, ilvl: blood-378
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Kapitanfuzik&gn=Protimimozemsky+svaz
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu):  http://imgur.com/a/3a0Zu
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Single:BDK, Taunt-DS-outbreak-DS-HS-HS-DRW-RS(ak procne RS tak sa to trochu meni a este podla toho aky dmg dostanem aby som najviac vyuzil DS)
AoE: DaD-outbreak-pestilka-3targety=HS,4+=blood boil-DS-DS, primarne idem masterku-avoidance, ak ma niekto nieco co by som mohol vylepsit napiste rad to opravim Smile
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony (Omen, DBM, GC, EPGP): TS aj mic mam, Omen,DBM,EPGP mam
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: RT mi vyhovuje ale teraz by som sa velmi nezucastnoval Sad musim sa ucit na primacky
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Cakam skvelu partiu ludi ktora nie je TOXIC Smile a rada pomoze, chcel by som nabrat skusenosti a mat s vami progres
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Protimimozemsky svaz-rozpad raid skupiny
Znáš někoho z EXALTED? Hypertanzee
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? od hraca hypertanzee
Něco o sobě Mam 15 rokov Byvam na vychodnom Slovenku (KE) mimo wow rad citam knihy (fantasy)

Fuzik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kapitanfuzik-Blood DK - LOCKED

Příspěvek  Kucko za Thu May 04, 2017 12:09 am

Ja neviem, zrovna nehľadáme niekoho, kto aktívne neraiduje. Od marca si poriadne nebol FL, máš moc slabý progress na to, že sa každú chvíľu skladá 6/7hc. Navyše píšeš, že sa nemôžeš teraz ani zapojiť do raidovania.
Ak som správne pochopil, pull tauntom?!

Mňa si nezaujal, proti.
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 806

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Fuzik za Thu May 04, 2017 12:43 pm

Od marca som nebol lebo sa rozpadla skupina, učil som sa na monitor A teraz na primacky reálny život -> wow
A K tomu pullu tauntom napr keď sa ide na 2 tankov tak vtedy /alys po vzlietnuti

Fuzik
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Danyy za Thu May 04, 2017 10:40 pm

Ak som dobre pochopil tak raidovať chceš až po prijímačkách? V tom prípade ma teraz zaujíma: "kedy ich máš a kedy budeš môcť a chcieť raidovať?"
Pulovanie tauntom sa podľa mňa reálne oplatí len na ragovi, inde to nemá naprosto zmysel, ak bosov puluješ na range tak pred tauntom dáš určite outbreak.
K eq, ten je reálne tak na 4 max 6hc, čo sa týka tankovania tak to sa dá posúdiť len na raide. Riešiť prihlášku alebo prípadný test nemá zmysel, ak by si s nami nemohol raidovať, takže zatiaľ toľko kým sa nevyjadríš.

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 84

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  audisek za Fri May 05, 2017 1:48 am

Kucko napsal:Ak som správne pochopil, pull tauntom?!proti.

Na některých bossech prostě musíš tauntnout hnedka, jinak ti to urve klidně i healer když první 1-2 attacky netrefíš. (otestováno na killu 25hc Ragnarose) Smile

audisek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kucko za Fri May 05, 2017 2:04 am

audisek napsal:
Kucko napsal:Ak som správne pochopil, pull tauntom?!proti.

Na některých bossech prostě musíš tauntnout hnedka, jinak ti to urve klidně i healer když první 1-2 attacky netrefíš. (otestováno na killu 25hc Ragnarose) Smile
Ahoj, gratulujem. Je to výnimočne, všeobecne to neplatí, iba fakt niekde.
A netuším kto si, u nás nie si, tak prosím nabudúce PM, nespamuj prihlášku. riešené v PM
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Hypertanzee za Fri May 05, 2017 6:06 am

Prihláška odfláknutá samozrejme už dostal výplach Very Happy každopádne poznám ho dlhšie a myslím že má dosť velký potencial je to učenlivý človek nechá si poradiť a je nekonfliktný takže sa nebude ani priečiť novým veciam.
- Začať fight tauntom je blbosť možno okrem pár výnimiek napriklad pri Majorovi ked sa dáva hero na open to si fakt neviem prestaviť ako by to uagroval. Theorycraft nech posúdia iný.
-S môjho hladiska ako healer som nikdy nemal problém ho healovať vie kedy si dávať defky čo u tanka berem ako velké plus kedže večšina tankov servera dáva defky po dmg ... Ďalej čo sa týka raidovania myslím že prímačky niesu večne a raidovať by si mohol za dva týždne nuž čakám na tvoju odozvu kedy by si bol schopný raidovať.
- Dalej k progresu sme guilda ktorá progresuje ragnarosa 6/7 hc tam by si nám veľmi nepomohol no každopádne guilda má veľmi vela altov a myslím že na test raid v alt rune by tam šanca bola.
- Bol by si ochotný byť v guilde kde sa nezapojíš hned do main raidu ani secondary raidu, nebral by si to ako rozpad party a nealeavol by si ?
Takže shrnuté a podčiarknuté Prihláška ma nezaujala každopádne hráč je to slušný a niekto nemá ten dar od boha na písanie takže som PRO test aspoň na čerstvo doexpených postavách aby ukázal čo v ňom je.
Hypertanzee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Morby za Fri May 05, 2017 10:15 am

PROTI
Tank co tvrdí, že se v některých případech pulluje tauntem není TANK!!! (FYI - taunt si šetříš právě pro případ, že ti to někdo urve)
Dále nemáš gear na Raga HC, což  je nám k ničemu. O progresu nemluvě.
Dober zkušenosti a gear. Potom to můžeš zkusit znovu.

Guild Master

Počet príspevkov : 657

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Fuzik za Fri May 05, 2017 10:18 am

Prijmacky mi končia O 2 týždne čiže 19.5 už by som mohol ísť na alt run
To že nebudem ani V R2 mi nevadí S tým som aj rátal že S mojím progressom sa tam nemozem zapojiť ale pomaly cez nieake alt runy by som sa tam rád vypracoval

Fuzik
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Danyy za Fri May 05, 2017 2:24 pm

K postave, eq mi nejak zásadne nevadí, nieje až tak zlý (/wave bdk) a dobrať sa dá vždy. To ako tankuješ sa z prihlášky veľmi posúdiť nedá, človek to zistí len ak bude s tebou v raide. Čo sa týka progresu aj na worlde sa skladá množstvo fl s 6hc, takmer každý deň niekto na worlde skladá, hľadá tanka a s bdk sa tam dostaneš bez problémov. Každopádne riešiť prihlášku keď najbližšie 2 týždne nebudeš mať čas na raidovanie je k ničomu, ak budeš mať záujem tak sa ozvi po prijímačkách. Za ten čas sa aspoň pozri na taktiky, za tanka síce na väčšine bosov oproti normálu niesu nijaké zásadné zmeny, ale vždy sa hodí to vidieť skôr než na raide Smile

Danyy
Tank leader
Tank leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kucko za Fri May 05, 2017 3:03 pm

Hypertanzee napsal:k progresu sme guilda ktorá progresuje ragnarosa 6/7 hc.
Pre upravenie, toto nie je pravda. R1 a R2 chodia 7/7hc. R3 to za 1-2 ID progressne, ale momentálne iba 6/7hc.
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Rio za Fri May 05, 2017 4:55 pm

audisek napsal:Na některých bossech prostě musíš tauntnout hnedka, jinak ti to urve klidně i healer když první 1-2 attacky netrefíš. (otestováno na killu 25hc Ragnarose) Smile

wat

Rio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 68

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  audisek za Sat May 06, 2017 12:18 am

Rio napsal:wat

Tankoval jsi vůbec někdy? Nebo jsi nikdy nebyl členem gildy kde lidi umí točit? Někteří tanci nejedou na hit/exp capy, aby díky tomu výrazně snížili damage taken.
Pak se může stát, že ti prepotkující a precastující dpska ukradnou bosse během prvních 3 sekund, ale ten Taunt to nedovolí. A je jedno jestli ti to někdo přeagruje krátce poté, protože máš ještě Death Grip (ne jako součást rotace ale pouze když je to nutné) a pak hnedka ready další Taunt.
Ale až takový extrém jsem ještě neviděl, maximálně na Alysovi.

audisek
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Fuzik za Sat May 06, 2017 11:43 am

Morby napsal:PROTI
Tank co tvrdí, že se v některých případech pulluje tauntem není TANK!!! (FYI - taunt si šetříš právě pro případ, že ti to někdo urve)
Dále nemáš gear na Raga HC, což  je nám k ničemu. O progresu nemluvě.
Dober zkušenosti a gear. Potom to můžeš zkusit znovu.
pre pripad ze mi to niekto preaggruje mam Grip(funguje ako taunt) a potom uz normalny taunt a eset som nemusel pouzit ani 2x taunt pri tej tej mojej zlej rotacii Smile

Fuzik
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Rio za Sat May 06, 2017 1:02 pm

audisek napsal:
Rio napsal:wat

Tankoval jsi vůbec někdy? Nebo jsi nikdy nebyl členem gildy kde lidi umí točit? Někteří tanci nejedou na hit/exp capy, aby díky tomu výrazně snížili damage taken.
Pak se může stát, že ti prepotkující a precastující dpska ukradnou bosse během prvních 3 sekund, ale ten Taunt to nedovolí. A je jedno jestli ti to někdo přeagruje krátce poté, protože máš ještě Death Grip (ne jako součást rotace ale pouze když je to nutné) a pak hnedka ready další Taunt.
Ale až takový extrém jsem ještě neviděl, maximálně na Alysovi.

Ono se asi nemá cenu o tom bavit když nechápeš jak taunt funguje.

GL jinde.

Rio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 68

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  audisek za Sat May 06, 2017 4:11 pm

Rio napsal:
Ono se asi nemá cenu o tom bavit když nechápeš jak taunt funguje. GL jinde.

Aha, díky, moje chyba. Very Happy Trochu jsem se zamotal mezi tím jak fungují Taunt, Death Grip, AoE taunty a taunty na Legionu (každý trochu jinak). Už v tom mám jasno Very Happy tak tedy prvně všude nejspíš například Melee+Deathstrike, a Taunt mít ready. Very Happy

audisek
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Morby za Sat May 06, 2017 6:59 pm

Já ti nevím teda... můj pull bosse je Icy Touch > Plague Strike > Rune Strike, pokud mi netrefí první 2 ability dávám taunt, ale opravdu pullovat tauntem jsem ještě nikoho neviděl.

Guild Master

Počet príspevkov : 657

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  audisek za Sat May 06, 2017 10:10 pm

Morby napsal:Já ti nevím teda... můj pull bosse je Icy Touch > Plague Strike > Rune Strike, pokud mi netrefí první 2 ability dávám taunt, ale opravdu pullovat tauntem jsem ještě nikoho neviděl.

Dneska jsem se koukal co Taunt dělá a nakonec opravdu na target aplikuje na 3s debuff "Taunted".. Přesně jak jsem si předtím myslel, že během těch 3 sekund (Ragnaros) prostě nemůže útočit do ničeho jinýho.
A na dnešním FL jsem tam začínal Outbreak+Taunt > Death Strike.

Rio napsal:Ono se asi nemá cenu o tom bavit když nechápeš jak taunt funguje. GL jinde.

audisek
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Danyy za Sun May 07, 2017 6:10 pm

Ragnaros je jediný boss ktorého puluješ na melee, takže ano tam pull tauntom (hlavne ak máš 2) ma zmysel a je logický, no my sme neriešili ragnara ale to že ste vraveli že puluješ bosov typu majordom/baleroc ktorý sa pulujú na range a kým k tebe dobehnú tak premrháš ten taunt (3sec debuff), lenže očividne sme hádzali hrach do steny.
Ak puluješ bossa na range tak je vždy lepšie ho pulnúť niečim čo mu dá dotky, ako dk máš jasnú voľbu a to z jednoduchého dôvodu, kým dôjde boss bližšie k raidu tak ti tam magovia a podobná chátra urobí viac agra než ty jednou abilitou (aplikovanou pod debufom "taunted") a po par sec si nútení použiť grip ako druhy taunt (hlavne ak ti boss missne alebo avoidne tvoje ability). V konečnom dôsledku si bez voľného tauntu v čase keď každé dps tam valí čo to dá napr u baleroca cez hero. Áno chápem že tanci majú od cata dostatok agra po 3-4 abilitách ale mne ide o to minimalizovať šancu že boss zabije nejaké dps v situácií keď missneš/avoidneš napríklad prvé 2 DS a podobne.

Ako som sa už skôr vyjadril, nemienim riešiť prihlášku niekoho kto aktuálne nebude raidovať pol mesiaca.
Ak chceš ozvi sa v mi cez PM alebo v hre, ďalší flame tu nemienim čítať, hlavne keď radšej sa budeš "hádať s hocikým" namiesto toho aby si odpísal na post človeku ktorý rozhoduje o prihláške.

Danyy
Tank leader
Tank leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics