Tasik - návrat ztraceného trpaslíka - PRIJAT

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Tasik - návrat ztraceného trpaslíka - PRIJAT

Příspěvek  Tasik za Wed May 10, 2017 10:37 pm

Nick postavy: Tasik
Class Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Kdysi jsem byl tímto divnoxichtodwarfem obdarován, ale to bylo ještě v době, kdy Šemík byl ještě hříbě a max lvl 70
Zkušenosti s progresem: Na Cata nulové, na předchozích datadiscích těměř kompletní
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: 2004/2004 (cca)
Stav tvého equipu, ilvl: Čerstvě doexpená postava, gear z AH a questů, IL 339
Talenty: 6/2/33
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Někde tady na fórku jsou moje screeny, UI jsem neměnil...
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Prot War -  nikdy jsem nehrál nic jiného - rotace SS, Revenge, Devastate, HS
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony (Omen, DBM, GC, EPGP): Vždy připraven
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Nejsem-li v práci tak ano/Ano.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Trávit online čas s nápisem Exalted pod nickem, sem tam zajít dung, raid, etc..
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Exalted (konec s aktivním hraním - rok cca 2011/12)
Znáš někoho z EXALTED? Nevím kdo ze starých hráčů je ještě aktivní, jinak Jowan, Diva (ty jsem online viděl) Gragase jsem tenkrát nabíral...
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Kdysi jsem býval Gum, ještě předtím jsem guildu pomáhal rozběhnout
Něco o sobě Stará páka, která po pěti letech nainstalovala hru, týden se rozkoukávám a doexpuji, Teď mám dolevleno a nebaví mě nevidět zelenej text v chat okně, na druhou stranu nehodlám mít u nicku nic jiného než Exalted. V Exa jsme vždy víc dali na kolektiv a "klidný proces progresu" před vlastně zbytečným nervením a to mi vyhovovalo a vyhovovat bude. Nejsem dobře gearnutej, určitě mám rezervy v talentech, ve znalostech taktik a v theorycraftu - přeci jen jsem fakticky dlouho na WoWko nesáhl, ale gear padá z mobek, talenty se dají měnit a taktiky jsou nastudovatelný bez problémů....

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tasik - návrat ztraceného trpaslíka - PRIJAT

Příspěvek  Morby za Wed May 10, 2017 11:08 pm

Zdarec, jakožto starého člena guildy tě příjmu na soc. rank.
Dáme ti nějaký ten čas na rozkoukání atp. pokud se budeš chtít aktivně zapojit do raidování.
Btw nějak si tě nevybavuji, ale 100% vím, že jsem nastupoval do guildy za Yettyho krutovlády Smile a odbavoval mě tehda Goris.
Napiš si ve hře o inv.: Gragass, Sedara, Dyveina, Teroriztt, Danny, Zanny.

Guild Master

Počet príspevkov : 660

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: