Smrtijed DK/RD - Prijatý

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Smrtijed DK/RD - Prijatý

Příspěvek  Smrtijed za Tue Sep 19, 2017 8:56 pm

Nick postavy: Ssmrtijed /Smrtijedd
Class Death Knight-Frost -Frost PvP-Blod / R Druid/feral dps
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená
Zkušenosti s progresem: 6/7 Fl HC BOT 5/5 HC ToTfw 2/2HC BWD 5/6HC
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hraji cca 5-6 let většinou po různých free servrech (cata 4roky).  Hraji jen Dk a Druida nic jiného mě nechytlo  Wink
Stav tvého equipu, ilvl: Dk Frost 386/89 čekám na botky co nepadaj ,hlavu a šutřík na relic a full. PvP 383, Blod 384 na 6/7 v klidu. Druid
382/84 resto /feral low zatím. http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Ssmrtijed http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Smrtijedd
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Ssmrtijed&gn=RESISTANST&group=2 http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Smrtijedd&gn=RESISTANST&group=2 K Dk talentům určitě se na to bude někdo ptát proč máš dva pointy v Twu-handed weapon. Jednoduše zkoušel ruzně nabugovat dps na dk aby to točilo jde o bug kdy tendle talent přidává malé procento do dps na procu Obliterate. Takže asi tak Very Happy
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://ctrlv.cz/xg0L
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Frost presence- 26ex - 8%hit - 2400haste - 2200mastery -crit pryč ,ale bohužel s fl gerem to nejde je pro Uh kde je crit numero onu :-) S DS gerem to bude jiné ten je pro frosta jak dělenaj. Rotace: Nejlépe před pulem si vyvoval Army pokud není cd jinak Ghoula nahodit jim Horn of Winter prepotka- [Outbreak] - [Obliterate]- [Howling Blast] v tom momentě z 90% procne  [Rune of the Fallen Crusader] -trinketa-  [Pillar of Frost] !  -[Frost Strike]2x ,na to dojde cd na proc  [Synapse Springs] 480stat z eng. Zas rotace a dojde na poslední trinketu aparatus s procem na haste-zas rotace. Pokud procne kiling machine pak díky tomu nabugovanému talentu pokusit se dávat jen [Obliterate] v procu. Rotace je jinak furt stejná [Obliterate]- [Howling Blast]-[Frost Strike]2x udržovat dotku [Outbreak]. Defky podle situace ams and fortitude nebo obětování gula popřípadně death strike bez procu glifu kdy je to 20-30k hp tak jen 10k cca.
K Blodu teď ho nemám kvuli pvp ale nebude problém si zas naházet zpátky talenty bindy a glify. Blod Dk zaklad mastery min22% nejlépe dosáhnout 3000 bodu, 14-16ex 3-6%hit 14%dodge min16%parry . Před pulem bosse [Outbreak] prdnout mu tam death strike a v nejhorším případě taunt. Rotace je jasná co nejvíc nastakovat dead strike a udržovat to na runy a to spelama [Rune Strike] [Heart Strike] udržovat defky [Outbreak] a nebo pokud není cd tak  [Plague Strike] . Defky podle potřeby nebo podle abilit bosse. Blod talenty sou individuální každý to hraje trochu jinak.....  
Druid: Resto zatím nemám takový ger abych mohl jet haste takže jedu vyváženost mezi haste a mastery (mám to stejně raději-harmony je harmony ) zbytek Intel pod tlakem. Před pulem na tanka 3xlifebloom (tu udržovat )(ve stromku na co nejvíc lidí)a trny aby si tank nestěžoval na agro Very Happy Wink tím že jedu talent na genesis tak co nejvíc používat Swiftmend ,proc na staklém Rejuvenationu.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony (Omen, DBM, GC, EPGP): Ts to je snad i povinost bych zavedl ke každému stažení wowka Very Happy adony dbm gtfo skada atd... a co nemáme dodáme.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: No todle téma je trochu ošemetné dělám krátký dlouhý týden. Pokud sem ve volnu tak od 19.00 do kolika bude potřeba sem jen váš na co chcete. :-)
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Lepší přístup a možnost bejt v své clase top. Pokud budu online pomoc jak to jenom půjde a to obou straně.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Rodka ,stráta dvou grup a neaktivita. Exitus mortis bohužel dobře to jelo ale pak se rozhodli přesedlat do solertis neakceptoval sem to a putoval sem Dragoni ,přišel sem když se akorád hádali tak sem se přesídlil do Resistanst kde byla grupa s rodky ale bohužel také přestali logovat a pár znich šlo k vám... Proto bych rád k vám něco nového se naučit trochu toho progresu a hlavně progresu DS.
Znáš někoho z EXALTED? Pár z vás ano z pvp a word raidy...
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Několik lidí co jsou u vás znám.
Něco o sobě Tak jenom z lehka sem šéf kuchař je mi 29 (fuj na něj dědka Very Happy Very Happy Very Happy  ) žiji na severu okres Ústí nad Labem.Sem dost ukecanej.Další info o mě klidně na TS.Twisted Evil Very Happy
Smrtijed
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Smrtijed DK/RD - Prijatý

Příspěvek  Shirim za Tue Sep 19, 2017 9:48 pm

Znám ho přes rok. Ví, jak se hraje. Za rdudu umí taky jak je třeba a už rovnou se solidním gearem.

Shirim
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Wed Sep 20, 2017 8:10 am

Prihlášku píšeš v duchu DK main, ale niečo si sa rozpísal aj o druidovi. Ja sa vyjadrím iba k druidovi, dk nechám iným.

Haste 1377, mastery 1372, na mnohých itemoch máš reforge mastery -> haste a haste -> mastery. Oplatí sa mať tieto 2 staty takto? Vieš aké ma resto druid haste capy? Stačia 2 základné, netreba všetky.
U druida nevidím reputáciu k Therazane, ani ench na ramenách. Odporúčam spraviť si túto repku na raidujúcom chare.
Smrtijed napsal:
používat Swiftmend ,proc na staklém Rejuvenationu.
Tomuto trochu nerozumiem, čo myslíš tým proc na stacknutom Reju?
Ohľadom talentov, zdôvodni si 2/2 Blessing of the Grove a 1/2 Naturalist.
V glyphoch ma zaujal Glyph of Innervate. Dávaš inervačku aj niekomu inému než sebe, keď nosíš tento glyph?
Chceš ísť T12 4-set? Ak áno, ktorý item by si išiel ako nonset?
Herbalism si plánuješ nechať alebo zmeniť na inú profku?

Toľko k otázkam odo mňa. Aktuálne máme 2 resto druidov. Aktívnych main healerov 4, plus niekoľko schopných altov. Na naše aktuálne potreby si myslím že to je dostatok. Na prijatie ako main resto druid to zatiaľ nevidím ideálne, no ešte túto možnosť neuzatváram. No vzhľadom na to, že prihláška na mňa pôsobí DK main, môj názor na tvojho druida málo ovplyvní výsledok.

P.S.: 29 nie je tak veľa. Prevažne sme vysokoškoláci a pracujúci, takže pre väčšinu budeš skôr starší rovesník, ale dedko rozhodne nie Very Happy
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 267

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Smrtijed za Wed Sep 20, 2017 2:13 pm

Mile rád ti odpovím. Ano Dk je main. Druida mám na twině spíš jako alt char.
Stím jsem se špatně vyjádřil myslel sem to tak že Swiftmend bez použitého reju nebo reg nefunguje, potakal sem spoustu druidů co sice maj ten talent ale nepožívat Swiftmend.
Ten talentem je to jednoduché nemám ger na viší haste cap proto jen 1/2 Naturalist více používám regro a ohledně 2/2 Blessing of the Grove kvůli 4% víšímu léčení na reju.
K tomu glifu ano to je samozřejmé že to dávám na jiné pokud má druhý heal dotatek many tak to dám na kohokoliv jiného podle potřeby jeho many. Proč dávat manu jen sobě když můžeš dát jinému a dá ti jí to stejně neli více. :-) Ano rád bych měl T12 4set pokud budu mít all hc tak ruce kvuli spiritu a haste setové nemaj ty staty. Určitě si nebude problém si ten char dodělat na 100% a stím enchem na ramena. K porfkám asi ne jako druid používat haste buf s herbulismu, jen škoda je že s Alchemi se krije malá flaška(ench) s velkou.
Ty staty jak si se ptal mám za to že je to 12,5% a 21,4%. Ale pokud se pletu mile rád se nechám poučit a porozprávat se o tom. :-) A postoval sem oba chary přece nechci přejít k vám jen s jednou postavou na twině mám teď jen dvě ,pár rozexpenejch a jeden účet zabanovanej na perma S dk a druidem:D (jo fish bot). Ještě sice druid není zatím nic moc ale co není může bejt, myslím si že za něj neumím špatně a co sem healoval tak bez problému, dokážu stoho dost vymačknout.  Twisted Evil
Smrtijed
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Terorizt za Wed Sep 20, 2017 4:27 pm

Prešiel som si prihlášku, javíš sa zatiaľ ako pohodák , čo je fajn. Popravde DK a feralovi nerozumiem, takže hodnotenie prenechám iným. Zatial neutral , s tým že počkám si na vývoj prihlášky...

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 137

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Dyveina za Wed Sep 20, 2017 4:36 pm

Na % haste capy vieš, na rating to je 916 a 2005 (s +5% spell haste buffom). Momentálne si cca 400 haste rating nad prvý cap. Keby si to prerobil do mastery získaš 3% bonus k Harmony, možno aj 4%. A to sa podľa mňa oplatí viac ako byť 400 haste nad cap.
Naturalist, môj názor je jednoznačne 2/2. 2% Reju vs 0,25s cast Nourish NT nie je o čom. Resto druid je viac hotkár, ale directy používaš. Mne prídu 2% pre Reju na bod slabšie ako 0,25s kratší direct, bez ohľadu koľko haste máš. Keď zomiera tank, ten cast time oceníš, a spam HT je výhodnejší ako spam Regr, samozrejme v prípade, že stíhaš docastiť prvý pred smrťou tanka  Very Happy
Ohľadom Glyph of Innervate a samotnej inervačky. Inervačka doplní targetu 5% total many, v prípade že si ju dáš na seba, doplní ti ďalších 15% total many. Glyph robí to, že ak dáš inner na niekoho iného, glyph ti doplní 10% total many. Výsledok, ak dáš inervačku v raide na druhého healera, jemu doplníš iba 5% a sebe iba 10% total many. Ak ju dáš na seba, doplníš si 20% total many. Keď k tomu zoberiem do úvahy, že druid má na Cate dosť vysoký mana pool, takže 5% iný heal + 10% ty < 20% ty. Čiže tvoj výrok: "Proč dávat manu jen sobě když můžeš dát jinému a dá ti jí to stejně neli více." je nesprávny.

Btw, Alch má pasivku Mixology, elixíry a flasky, ktoré vieš vyrobiť, majú dlhšie trvanie a sú silnejšie. V preklade, veľká Int flaska ti ako alchymistovi dá nie 300, ale 380 Int. Tá flaštička, ktorá je soulbound a dá ti 80 Int/Str/Agi slúži iba na to, aby si mohol mať profit z profky +80 primárneho statu stále. Aj v čase, keď ti skončil buff z 300 Int flasky. Ono by bolo dosť nákladné stále si dávať veľkú flasku aby si mal bonus z profky  Smile

Dúfam, že toto neberieš ako hate na teba a tvojho alta.
Ak presvedčíš za DK, ja nebudem proti. Komunikuješ v pohode. Ja u teba vidím len slabé nedostatky, ktoré sa dajú v pohode doladiť.
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 267

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Smrtijed za Wed Sep 20, 2017 5:08 pm

Určitě to neberu jako hate. :-) Jak už sem psal rád se přiučím a díky za rady dobře snimi naložím.
Smrtijed
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Morby za Thu Sep 21, 2017 4:20 pm

Proč sis vybral, že budeš hrát FDK namísto UDK?
Osobně myslím, že melee nepotřebujeme tolik, jako tanky. Jak si na tom s bloodem?

Guild Master

Počet príspevkov : 662

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Smrtijed za Thu Sep 21, 2017 5:44 pm

Ahoj, no jak to zjednodušit.Vím že na 4.2 je fur lepší UhDK točí víc s Ds už to bude trochu jiné o dost. Jde o to že mě UH prostě nezaujal nelibí se mi jeho mechanika hlavně a to nejpodstatnější u Uh Dk točí dps ghoul (jeho peti) ne samotná clasa (je to druhé jeho dps neli kolikrát první ), dej tomu že jsem takovej War. Frost je pro mě top nevím jak to popsat Very Happy za frosta sem ještě nepotkal někoho kdo by mě přetočil. Ty dvě clasy a jejich speci mě zaujali nejvíc a zaměřil sem se na to jinak bych to ani nehrál. Games tě má hlavně bavit! V přihlášce jsem z lehka popsal Bloda mám ho ale ted ho nejedu skrze pvp ,ale už jak bylo psáno nebude problém udělat si zas talenty, bindy, glify atd...
Smrtijed
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Morby za Thu Sep 21, 2017 11:29 pm

Proč udáváš hodnotu 2400 hastu a 2200 mastery? Jsou to nějaké "capy"?
Docela se mi nelíbí, že využíváš bugu abys dosáhl lepšího dps.
Ano na DS si frost trochu přilepší, ale unholy bude mít díky Gurthalaku pořád navrch.
Otázkou na blooda sem spíše myslel to, co už si odtankoval.

Guild Master

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Danyy za Thu Sep 21, 2017 11:38 pm

Osobne by som proti ďalšiemu melee nič nemal (to nech posúdi grag), ale mať v ofe bdk by výrazne zvýšilo tvoje šance na uplatnenie, pretože do fl stačia v 10mane 2 melee  a to u nás väčšinou aj sú

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 87

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Smrtijed za Fri Sep 22, 2017 1:58 am

Frost dk se říct nedá že má capy na haste a mastery má prioritně hit cap a ex cap ty jsou první na řadě haste a mastery se řídí podle toho jestli hraješ one-handed < prioritně haste a na twu-handed <proiritně mastery. Proč uvádím ty staty jde o to že s 2400 haste je proc killing machine skoro nepřetržitý (ve frost presenci) a 2200 mastery pro viší dps na all frost dmg kdy je to 40%.
Dlouho sem netankoval ,naposled co sem tankoval tak krom rohlíka nm/hc a raga-hc tak všechno.
Psal sem že není problém ho naházet.
To chápu čím více legendárek tím lépe Very Happy dk paladina nenahradí ale u rouga a v nejhorčím wara se dá Wink
Teď kdyby mě nenechali umřít na crystalu tak bych měl zas 32-33 dps na skadě u Baleroca což si myslím že není špatný za frosta.
PS: Taky bych je nechtěl mít až bude točit víc talenty jak mají být tak je budu používat (jednou za čas testnu jestli ty správný netočí víc ,zatím ne). Nechci se obhajovat jde mi o to stoho víc vymáčknout jako u pvp talentů tydle taky nikdo nepoužívá.
Smrtijed
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Morby za Fri Sep 22, 2017 1:13 pm

Smrtijed napsal:Taky bych je nechtěl mít až bude točit víc talenty jak mají být tak je budu používat (jednou za čas testnu jestli ty správný netočí víc ,zatím ne). Nechci se obhajovat jde mi o to stoho víc vymáčknout jako u pvp talentů tydle taky nikdo nepoužívá.

Nevím o žádných jiných talentech u frosta, které by boostovali dps krom těch, co už máš (jiné varianty ani nejsou).
Líbí se mi, že si dokážeš obhájit proč chceš hrát právě frosta. To jak rozepisuješ proč to a to ukazuje, že o specu něco víš.
Ohledně blooda by jsme se nějak domluvili, že bys chodit OT kdyby bylo třeba = nosit je na raid v offu a k tomu patřičné bindy atd.
Za mě máš PRO, počkáme jestli se ještě někdo nevyjádří.

Guild Master

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Terorizt za Fri Sep 22, 2017 6:00 pm

Tiež ZA prijatie, reaguješ pohotovo, uvidíme ako ti to pojde v raide.

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 137

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Morby za Fri Sep 22, 2017 11:24 pm

Přijat na test
Napiš si ve hře o inv >: Gragass, Sedara, Teroriztt, Dyveina, Danny
Po obdržení práv zde na forku si pročti http://exalted.9forum.info/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Guild Master

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: