Eladrielka - Fire Mage- NEPRIJATÝ

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Eladrielka - Fire Mage- NEPRIJATÝ

Příspěvek  KamziceK za Wed Oct 04, 2017 11:44 pm

Nick postavy: Eladrielka
Class Mage
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: První content cata za CR, upřímně, úplně netuším, co jsem všechno sundal, vím, že to byl HC mod všechno, že se chodilo zkrze celé BWD a tak dokola. Wotlk v CR. Mezitím jsem měl menší přestávku a účast na Legionu Very Happy
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Někde od 2004, kdy jsem dostal k Vánocům tuhle tu závislost, s přestávkama ač kratšíma, či delšíma bych to tipl kolem 9-10 let :O.
Stav tvého equipu, ilvl: 354 +-.
Talenty: Fire.
Screen ui z raidu/dummy s dbm timery(idealně s FPS v raidu): https://ctrlv.cz/d40f   -   je to 1650x1080, teď to tlačím na 2715x1527 a mám tam trošku víc místa, takže tam nic ničemu nepřekáží :O
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Upnutá Living bomba - primary cast FB, HS - instacast Pyro, priorita Pyro > FB. combustion na upnutych dotkach + maxnutym haste na trinketu.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony (Omen, DBM, GC, EPGP): Všechno vlastním, všechno mám!
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Je dost možné, že o víkendu si přítelkyně vymyslí nějakou blbost a to by bylo zle. Ale jinak ano, vyhovuje.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od Exalted jako PVE guildy čekám slušnou kvalitu Raidů, kvalitu komunity v guildě, Progress a další aktivity v rámci Twinstaru.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): THS - Wotlk, Černá ruka - WOTLK into Cata. Poté, co to s lidma moc nešlo jsem byl přinucen násilím odevzdat se Černé ruce na hordě na DT, nicméně Legion je moc jednoduchý :O
Znáš někoho z EXALTED? Víceméně, bejvalé členy z černé ruky, nevím přesně, jaká soupiska je u Vás aktuální, takže nevím, ale jmenovitě, Dany, Slimm, občas nějaké jméno z worldu :O
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? O Exalted jsem se dozvěděl už na TBC twinu Very Happy víceméně, nevím jak teď, ale byla to jedna z lepších guild na WotLKu takže hádám, že kvalita tu pořád je.
Alti? Kozii - Protadin, Bananastorm - Arms War, Athiena - Disco Priest + jsem schopný podle potřeb dokoupit co by se hodilo :O
Něco o sobě Třiadvacetiletý buran co dělá v Samsungu a bydlí s přítelkyní v 2+1 v paneláku a děsně se doma nudí, protože jsem závislák a snažil jsem se tomu odolat, ale opět ta ikonka na zapadlém disku se na mě usmála a pohltila mě Sad. Na víc bych chtěl říct, psal jsem si s Danym, pak s Magem jménem Comy, něco jsem se poptal jak to u Vás teď je, jestli by byla šance. Nevím, nechci víceméně po známosti se někam dostat, chtěl bych se účastnit, pomáhat a tak dále na guildovních věcech, ty co mě tam znají tak mi to snad potvrdí :O
Jste mi jako guilda, asi nejblíž, jelikož si pamatuji, jaká byla u Vás úroveň na WoTLku + jsou tu i lidi, který znám. A kdyby nebylo místo pro mága, mám dost altů vyexpených, takže je možnost pomoct aji s něčím jiným Smile
S přáním hezkého zbytku dne a pozitivních komentářů.

Kozii :O

KamziceK
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Eladrielka - Fire Mage- NEPRIJATÝ

Příspěvek  slimm za Thu Oct 05, 2017 3:00 pm

Nazdar Kozo, to te prestal Legion bavit nebo si tam joinoval jen obcas jak ja? Jak to tam vypada s Cernou Rukou? Kdo s twinstaru tam jeste hraje? Chodi konecne mythicy?Ja jsem pro, na legionu mu to docela palilo. Bohuzel z Cerne Ruky si toho o nem uz moc nepamatuju.

slimm
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  KamziceK za Thu Oct 05, 2017 6:50 pm

Netuším slimme, už asi 4 měsíce si to neplatím, nějak mě to přestalo bavit, myslím, že mythic zkoušeli v tom prvním raidu s Cenariem, ale nevím jak uspěli, Nighthold se dal celej aji s guldanem myslím i na heroic pro achiev, ale netuším jak dál, nějak ty lidi byli divný a celkově :O já netuším, jak dlouho jsme spolu hráli v CR na twinu.. ale to už byli ty runy toho ICC, ty jsi tam za mého RL vůbec nechodil, takže tak no Smile

KamziceK
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Terorizt za Sat Oct 07, 2017 6:48 pm

S 354 itlvl bez legendárky nevidím žiadny prínos, čo sa raidovania týka. To som proti. Jedine na frienda a uvidelo by sa čo ďalej... za maskota ale tých tu máme tiež už dosť Very Happy

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 137

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  KamziceK za Sat Oct 07, 2017 10:48 pm

Učený z nebe nespadl a totéž se dá říci o equipu Smile

KamziceK
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sedara za Mon Oct 09, 2017 6:01 pm

Vzhledem k tomu, ze Comy je muj alt char tak se sem nejak vyjadrim taky...

K te Combustion (jedina poradne zajimava vec u fire maga)..
1) pouzivas Combustion Helper ci jiny addon na trackovani ticku Ignite?
2) co presne ovlivnuje dmg Combustion
3) pises neco o haste trinketu... rozved duvod, kolik haste musis mit aby jsi dostal dalsi tick

Z jineho soudku..
4) vidim haste gemy, proc?
5) nevidim ench na ramenou, proc?
6) planujes si sehnat Darkmoon kartu?

Twinstar "progress"
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 642

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  KamziceK za Mon Oct 09, 2017 6:56 pm

Nejsem si jistej, jestli tyto otázky jsou v pořádku, vzhledem k tomu, že se všechno dá dohledat na netu.
Nicméně, addon Forte - vidím timery, jestli je ten combustionhelper lepší, vyzkouším, uvidíme, třeba si zvyknu.
DMG ovlivňují dotky , co máš na targetu na který ten spell vycástíš, tzn. LB, pyro DoT, Ignite a masscrit by měl ovlivňovat její crit, což nevím, protože u dummyny mám procento stejné jako ve statech :O Very Happy
5% haste - 11tiků CB, 15% soft cap 12 tiků, 25% 13 tiků, 12.5 a 37.5 ovlivňujou pyro a LB.

Haste gemy, naivně jsem si myslel, že dám třeba 20% abych nebyl závislej na lockovi a ani sem neměl čas, jestli se to vyplatí.
Do Therazane jsem se pustil včéra, je to teď priorita.
Určitě, není problém, ohledně trinketů jsem ještě moc nepočítal co s jakym eqem přibližně na tomhle contentu při tomhle patchi vychází líp, tak jsem myslel, že třeba někdo kdo má už vyzkoušeno v praxi na Live, že jak to vychází.

(vygoogloval jsem si jenom ty procenta na pyro a LB Very Happy)

KamziceK
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sedara za Mon Oct 09, 2017 7:06 pm

V poradku ty otazky rozhodne jsou. Minimalne te to donuti si to dohledat a s trochou stesti se nad tim i lehce zamyslet.

U te Comby, souhlas, ze jeji dmg ovlivnuji DOTky na targetu, otazka jak a jak moc ktera? Kdy odpalujes Combu?

Kolik presne haste potrebujes aby jsi se dostal na 25% (+ tick comby) bez Dark Intentu od Locka? Pocitej s tim, ze mas 5% buff z raidu...

Vis jak funguje mastery na twinu?

Darkmoonka se ti rozhodne oplati.

Twinstar "progress"
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  KamziceK za Mon Oct 09, 2017 7:22 pm

Ideální je, když critne pyro - jeho dotka větší dmg - IGNITE větší dmg, LB - všechny tři dotky + MassCrit na targetu = cast combu, s tím, že by to měl být součet všech aktivních dotek na targetu.
Potřebuju 15, když počítám oboje, jak intent, tak raid buff, bez jednoho, což je pravděpodobný, že nebude lock, tak 20%.
S tou mastery, počítal jsem s tím, že funguje tak jak má Sad už stojím u dummy a zkouším.

KamziceK
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sedara za Mon Oct 09, 2017 7:26 pm

KamziceK napsal:s tím, že by to měl být součet všech aktivních dotek na targetu.
Potřebuju 15, když počítám oboje, jak intent, tak raid buff, bez jednoho, což je pravděpodobný, že nebude lock, tak 20%.
Ani jedno neni uplne tak pravda

Twinstar "progress"
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  KamziceK za Mon Oct 09, 2017 7:38 pm

Fajn, nejsem goblin a bohužel o twinlike verzích spellů toho nevím moc, po té mé chvilkové pauze co jsem šel na offi za rukou, se toho hodně změnilo, tak jak jsem to napsal, to tak fungovat víceméně má, combustion by měl dělat součet RealTime aktivních dotek na targetu na který byl vycasten.
Ignite evidentně sčítá jak time při secondary critu aji dmg.
takže main dmg combustionu by měl být ignite, samozřejmě, bez LB a DoTky z pyra ho nevycastim.

KamziceK
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sedara za Mon Oct 09, 2017 8:59 pm

Po ingame debate PRO. Vetsinu jsme si rekli a prijde mi, ze mas zajem.

Twinstar "progress"
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Terorizt za Wed Oct 11, 2017 1:37 am

Dorob si EQ a legendárku v nejakej low guilde a potom to skús znova, GL inde.... NEPRIJATÝ

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 137

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics